فهرست
برای قائدی؛ روی همین سکوها بزرگ شدی!
برای قائدی؛ روی همین سکوها بزرگ شدی!

برای قائدی؛ روی همین سکوها بزرگ شدی!

آی اسپورت – در بازی با استقلال خوزستان (هفته دوم فصل قبل) بود که علیرضا منصوریان به یک جوان ترکه‌ای ناشناخته میدان داد و فردای همان روز بود که فوتبال ایران نام «مهدی قائدی» را در حافظه خودش ثبت کرد. بازیکنی که خیلی زود بزرگ شد، خیلی زود به حاشیه رفت و البته خوشبختانه خیلی زود توانستند او را بازگردانند، اما بیم آن را داریم که دوباره قدم کج گذاشته و...

در جریان بازی با سایپا هنگامی که قائدی مشغول گرم کردن بود، عده‌ای از هواداران تشویقش کرده و صدایش می‌زدند تا سمت آن‌ها برود، اما مهاجم خام استقلال در واکنش به آن‌ها از سر شکم‌سیری عبارتی را به کار برد که...

دل‌مان می‌خواهد خوشبینانه به قضیه نگریسته و تصور کنیم مهدی در آن لحظه حواسش به بازی بود، روی همین اصل سلام هواداران را به گرمی علیک نگفت و آن عبارت هم تکیه‌کلام اشتباهی بود که ملکه ذهنش شده، ولی امیدواریم فراموش نکند اگر مهدی قائدی گمنام به چهره‌ای شناخته‌شده بدل شد، یکی از مهم‌ترین دلایل آن همین سکو‌ها و سکونشینان بوده‌اند. قائدی را همین سکونشینانی بزرگ کردند که در گرما و سرما حامی تیم هستند و حتی بزرگترین فوتبالیست‌ها هم حق کم‌لطفی به آن‌ها را ندارند چه رسد به بچه‌ای که هنوز در ابتدای راه است.

آقای قائدی! تماشاگران مسافران تاکسی نیستند که هر وقت به مقصد رسیدند پیاده‌شان کنی. آن‌ها صاحب تاکسی‌اند و تو (و همه بازیکنان استقلال و پرسپولیس) فقط راننده آن. پس مراقب کلامت باش.

 

خبر ورزشی 

۱۵ ۴  
آی اسپورت
2018-11-06 10:59:00
نظر دهید

۴ نظر
.
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
برای هزارمین بار! مشکل اصلی استقلال هواداراش هستن. وقتی از یه بچه اسطوره ساختن و همه یکصدا اسمش رو فریاد زدن فکر کرد خبریه رفت جوان مردم رو کشت و برگشت.
ماشین سازی بدون شاخ
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
فقط چون سیاه کیسه ها رو قهوه تر نکرده بود که کرد خخخ
آرش6
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷
حق این کیسه کشا همینه
کیسه عروس همه تیم ها
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
جای چون سیاه زمین فوتبال نیست زندانه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر