فهرست
انتقاد یک مونیخی دیگر از پپ: به ما اجازه نمی‌داد حرف بزنیم
انتقاد یک مونیخی دیگر از پپ: به ما اجازه نمی‌داد حرف بزنیم

انتقاد یک مونیخی دیگر از پپ: به ما اجازه نمی‌داد حرف بزنیم

آی اسپورت- یکی دیگر از بازیکنان باشگاه بایرن مونیخ به انتقاد از سرمربی پیشین خود پرداخت و کارلو آنچلوتی را ستود. بعد از حضور کارلو آنچلوتی در بایرن مونیخ، بازیکنانی چون فرانک ریبری و ژروم بواتنگ به انتقاد از پپ گواردیولا پرداختند. این بار هم هولگر بداشتوبر به انتقاد از این مربی پرداخت و گفت: احساس فوق العاده‌ای است که یک مربی با تو درباره مسائل مختلف صحبت کند و پذیرای تمام صحبت ها و درخواست‌هایت باشد. اینکه مربی وارد اتاق تو شود و درباره موضوعات مختلف با شما حرف بزند، خیلی حس خوبی است. درباره مربی پیشین این اتفاق رخ نمی داد و این ما بودیم که می خواستیم با او صحبت کنیم ولی این اجازه به ما داده نمی شد.
چندی پیش فرانک ریبری با انتقاد از پپ گواردیولا او را مربی بی‌تجربه‌ای توصیف کرد. بداشتوبر که در زمان پپ گواردیولا اغلب آسیب دیده بود، نمی‌توانست به ترکیب بایرن مونیخ برسد و اغلب روی نیمکت قرار داشت. این مدافع در زمان کارلو آنچلوتی بار دیگر به ترکیب بایرن مونیخ اضافه شده است.

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-10-14 10:12:00
نظر دهید

۱ نظر
برزو
جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
اگه بخواهيم مقايسه كنيم پپ خيلي رفتارش حرفه اي تره و فقط به فوتبال فكر ميكنه و تمام هم و غمش فوتباله اما انجلوتي و مورينيو به مسائل شخصي بازيكناشون هم توجه ميكنند مخصوصا انجلوتي كه خيلي با بازيكناش رفيقه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر