فهرست
افزایش سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک !
افزایش سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک !

افزایش سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک !

آی اسپورت - ساعاتی پیش مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ یک در هتل آکادمی برگزار شد و تیم‌های حاضر در این مسابقات برنامه خود را برای حضور در مسابقات دریافت کردند. اما در حاشیه این مراسم سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات در سازمان لیگ به مسئولان باشگاه‌های لیگ برتری اعلام کرد که سهمیه صعود به لیگ برتر به 2.5 سهمیه افزایش یافته است.

پیش از این، سهمیه حضور در لیگ برتر 2 تیم بود و همین تصمیم اعتراضات فراوانی را به همراه داشت. به همین دلیل از سال گذشته صحبت‌های مبنی بر افزایش سهمیه صعود به لیگ برتر مطرح شد و حالا به مرحله اجرا درآمده است. طبق این تصمیم تیم اول و دوم لیگ برتر به صورت مستقیم صعود به لیگ برتر را تجربه می‌کنند و از طرف دیگر تیم سوم در جدول رقابت‌های لیگ یک دیدار پلی آف را با تیم چهاردهم لیگ برتر انجام می‌دهد و تیم برنده راهی لیگ برتر می‌شود.

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-07-16 18:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ناشناس
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۱
واقعا عادلانه تر میشه اگه بشه چهار تا تیم . پدیده که ورشکست شده استقلال خوزستان و سپید رود هم باید بروند تا نمایندگان شایسته ی فجر و خونه به خونه بادران می اومدن تازه ما کلی تیم خصوصی در لیگ دسته ی یک داریم و اگه بشه پنج تا هم مشکلی نیست این طور تیمی مثل نفت به جای چند سال افتضاح بودن همین سال اولی که گند بزنه بیرون میره البته شاید شبیه به بوندسلیگا باشه عالی میشه یعنی دو تیم به صورت مستقیم و سه تیم به صورت پلی آف که اگر تیمی مثل سپاهان که امسال تقویت شد لازم نشه بره دسته ی یک و اون طرف اگه تیم های دسته ی یک باز تضعیف شدند و دیگه حق تیمی ضایع نشه
۱
میم
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
چه لزومی داره که تعداد تیم ها در لیگ به اصطلاح برتر و لیگ یک زیاد باشند؟ در صورتی که تعداد اندکی امکانات حداقلی و رو به حرفه ای رو دارند! باید به قانونی که تصویب میکنند پای بند باشند از لحاظ مالی و مادی و سخت افزاری تیم ها رو دوباره پالایش کنند و تیم هایی که فاقد شرایط لازم ند از هر دو لیگ کنار بزارند. بهتر زمانی که تیمی برای شروع رقابت ها آماده میشه تکلیفش مشخص باشه، دخل و خرجش همین طور نه اینکه بدهی روی بدهی انباشته بشه. باشگاه هایی که توانایی پرداخت مطالبات بازیکنان در طول فصل رو ندارند ، فساد زا میشن! خدای نکرده بازیکنی ممکن برای تامین زندگیش یا احقاق حقش از باشگاه به راه اشتباه سوق داده شود و نتیجه بازی ها دست خوش تغییر شود. یا موارد دیگر اتفاق میافته.
لیگ با تعداد تیم کمتر و با کیفیت تر بهتر و پر بازده تر از لیگ ولنگاری ست

پ.ن: شما هم هیچ اعتنایی به بخش نظرات و مشکل هویت ها ندارید و این با روند زمان برای مخاطبان تون دلسرد کننده میشه !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر