فهرست
معرفت رادو؛ پرسپولیس مشکل دارد پس می‌مانم
معرفت رادو؛ پرسپولیس مشکل دارد پس می‌مانم

معرفت رادو؛ پرسپولیس مشکل دارد پس می‌مانم

آی اسپورت – این روزها بزرگ‌ترین نگرانی پرسپولیسی‌ها مربوط به انتهای فصل است. جایی که پرسپولیس به حکم فیفا از حضور در پنجره نقل و انتقالات محروم است و نمی‌تواند بازیکنی جذب کند. بر حسب اتفاق چند بازیکن بزرگ این تیم هم در پایان صل بازیکن آزاد محسوب می‌شوند و این برای هواداران پرسپولیس ترسناک است. یکی از بازیکنانی که برای تمدید قرارداد با پرسپولیس ابراز آمادگی کرده بوژیدار رادوشوویچ است. دروازه‌بان کروات این تیم که همیشه ذخیره بیرانوند بوده اما هرگز حاشیه‌سازی نکرده است.

رادوشوویچ که برای هواداران پرسپولیس بازیکن محبوبی است، گفت: «پرسپولیس برای من بزرگ‌ترین باشگاه است و نمی‌توانم خودم را در پیراهن تیم ایرانی دیگر ببینیم و یا اینکه بخواهم فوراً به یک تیم اروپایی بپیوندم. قبلاً هم گفته‌ام که اگر مجبور به ترک پرسپولیس شوم، ناراحت خواهم شد. من دو فصل است که اینجا هستم و برایم مهم نیست که دروازه‌بان اول باشم یا دروازه‌بان دوم. تمام تلاشم را برای پرسپولیس می‌کنم و برای رقابت با هر کسی آماده هستم و می‌دانم که به این نظرم احترام گذاشته خواهد شد. آماده استفاده از فرصت‌هایم بوده و باید بگویم در بهترین سال‌های دروازه‌بانی‌ام هستم. می‌دانم که باشگاه در وضعیت دشواری است، چون نمی‌تواند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد و این یکی از دلایلی است که نمی‌خواهم پرسپولیس را ترک کنم. پست دروازه‌بانی، پستی بسیار حساس است و نمی‌توانم پرسپولیس را بدون داشتن دو دروازه‌بان خوب ترک کنم.»

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-01-15 15:31:00
نظر دهید

۵ نظر
امیر
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
آره بمون مفت مفت پول بگیر بشین نیمکت نروباشگاههای اروپایی!!!

عاخه کی تو رو میخواد کنه؟
میم
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
لحظه ی حرص خوردن و اعتراض کردنش به داور بابت نگرفتن پنالتی در بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جالب بود که حتی تعجب پیروانی از تعصبش به بازی رو داشت
Ss
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
معرفت چی؟!یارو اینجا نمونه باید بره کشورش شاطری!اینجا داره کیف میکنه پول مفتِ من و شمارو هم میگیره
مصطفی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۷
باشه، تو خوووب!
حسین
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
آب رو بریز اونجات که میسوزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر