فهرست
مظلومی: خائنان جام حذفی را به خدا واگذار کردم
مظلومی: خائنان جام حذفی را به خدا واگذار کردم

مظلومی: خائنان جام حذفی را به خدا واگذار کردم

آی اسپورت - این روزها که روزهای ناکامی استقلال و علیرضا منصوریان است برخی از اهالی فوتبال یاد پرویز مظلومی افتاده‌اند. آن‌ها که از نحوه رفتن مظلومی ناراحتند می‌گویند «آه» او پشت سر استقلال است و به همین دلیل هم هست که این تیم نتیجه نمی‌گیرد. اما خود مظلومی چنین عقیده‌ای ندارد. مظلومی در مصاحبه‌ای با فارس در این باره صحبت کرده است.

-به نظرم هیأت مدیره و عوامل باشگاه استقلال با یک گروه فنی مشورت کنند و مشکلات را پیدا کنند. من از این وضعیت ناراحت هستم و امیدوارم بازیکنان استقلال تلاش کنند تا تیم موفق شود. یک روی سکه باخت است و یک روی سکه برد که متاسفانه این روزها باخت رویش را به استقلال نشان داده است. من نظرم این است که در این شرایط از استقلال باید حمایت شود و نباید در این شرایط عجولانه تصمیم گرفت.

-برای چه آه بکشم؟ اصلا! من یکسری آدم‌ها را به خدا واگذار کردم. هر چه دارم از این هوادار است و هر زمان که بودم تلاش کردم آنها را خوشحال کنم. من دوست ندارم استقلال را در این شرایط ببینم و اینکه ببینم هوادار تیمم ناراحت است برایم زجر‌آور است اما آنهایی که به استقلال نه به من خیانت کردند را به خدا واگذار کردم. مخصوصا در جام حذفی. باور کنید در این شرایط نمی‌خواهم حرفی بزنم که باعث رنجش هواداران استقلال شود ولی همیشه گفتم آنهایی که به استقلال و به خصوص در جام حذفی چه روی سکو، چه در زمین به استقلال خیانت کردند را به خدا واگذار می‌کنم.

-افرادی که کنار استقلال هستند این چیزها را متوجه نمی‌شوند. 40 سال عمرم را گذاشتم و با عشق و علاقه در استقلال بودم. هر وقت زنگ زدند گفتم هستم و هر وقت نخواستند، بی‌سر و صدا رفتم ولی حرفی که شما می‌گویید درست است و معتقدم کسانی که در کنار استقلال حضور دارند این مسائل را متوجه نمی‌شوند. الان هم دیگر نمی‌خواهم حرفی بزنم و برای هواداران استقلال آرزو می‌کنم که بهترین روزها را ببینند و شاد باشند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-12-21 12:53:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۶
خائن زیاد داره استقلال همش هم زیر سر امیر باند باز و دار دسته اش است
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر