فهرست
سوشا و دستانی که دوباره امن شد
سوشا و دستانی که دوباره امن شد

سوشا و دستانی که دوباره امن شد

آی اسپورت - سوشا مکانی در بازگشت به ورزشگاه آزادی عملکرد خوبی مقابل هوادارانی داشت که زمانی نامش را روی سکوها فریاد می زدند. او از لیگ چهاردهم و به مدت دو فصل دروازه بان تیم پرسپولیس بود هرچند روزهای پرفراز و نشیبی در لباس این تیم داشت. او در لیگ پانزدهم دروازه بان یکی از بهترین تیم های پرسپولیس سال دهه های اخیر بود هرچند در پایان این تیم به مقام نایب قهرمانی رسید. در دوسال حضور سوشا در پرسپولیس او چندبار محروم شد و در چند بازی گل های عجیبی خورد مثل بازی با فولاد در ورزشگاه آزادی که در محاسباتش اشتباه کرد و توپ به شکل عجیبی وارد دروازه اش شد.

با این وجود سوشا از آن دسته بازیکنانی است که همیشه رابطه نزدیک با سکوها داشته و امروز هم در ابتدای بازی مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت اما هر چه از زمان بازی گذشت او با بسته نگه داشتن دروازه اش ، شرایط تغییر کرد. مکانی با چند سیو خوب امروز اجازه نداد پرسپولیسی ها گل بزنند و همین موضوع خوشایند هوادارانی نبود که بی تاب گل زدن تیمشان بودند.

«من همیشه انگیزه دارم.» او بعد از کلین شیت برابر پرسپولیس وقتی خبرنگاران از شعارهایی که هر چه بازی به دقایق پایانی نزدیک تر می شد رنگ و بوی تندتری ضد سوشا می گرفت ، پرسیدند گفت: «پرسپولیسی هستم و تا آخر هم پرسپولیسی می مانم. با اینحال با تمام وجود برای تیمی که با آن قرارداد دارم بازی کردم و خوشحالم که هواداران نفت مسجد سلیمان که با این تیم زندگی می کنند از این برد خوشحال هستند. هواداران خیلی من را دوست دارند و قبل از بازی برایم سنگ تمام گذاشتند. پرسپولیسی هستم و رابطه خوبی با هواداران دارم.»

سوشا مکانی امروز دستکم در سه مورد دروازه اش را در برابر مهاجمان پرسپولیس نجات داد. او یک ضربه سر از فاصله نزدیک را از سیدجلال حسینی و یک ضربه سر در دقایق پایانی را هم از مهدی عبدی گرفت. البته که امروز شانس هم در بعضی صحنه ها همراه بود مثل آن صحنه ای که ضربه ترابی در شرایط تک به تک به تیر دروازه برخورد کرد. با این وجود بازگشت سوشا به آزادی از او تصویر دروازه بانی با دستان امن را به ثبت رساند؛ تصویری که می تواند باب اسفنجی و هزاران حاشیه را از اذهان پاک کند.

 

۴    
آی اسپورت
2019-11-22 23:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر