فهرست
فخرالدینی: می‌توانیم قرمز و آبی را ببریم
فخرالدینی: می‌توانیم قرمز و آبی را ببریم

فخرالدینی: می‌توانیم قرمز و آبی را ببریم

آی‌اسپورت- بازیکن ذوب آهن معتقد است تیمش می‌تواند با شکست استقلال به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. میلاد فخرالدینی مدافع ذوب آهن بعد از کسب تساوی مقابل لوکوموتیو تاشکند و صعود از گروه با خبرنگار ورزش سه گفت‌وگو کرد.

 

صعود از گروه

این یکی از سخت ترین بازی های عمرم بود که تجربه کردم. خیلی خوب می دانستیم آنها در خانه خودشان بازی می کنند و برای کسب برد و صعود به دور بعد با همه‌ توان به ما فشار می آورند. اما خیلی خوب توانستیم بازی را کنترل کرده و حملات آنها را بی اثر کنیم. البته شرایط جوی و بارش باران کار ما را سخت کرده بود. کادر فنی ما برای تمام دقایق بازی برنامه داشت و باید با تراکم بالا در زمین خودمان در موقعیت مناسب ضد حمله می زدیم. خدا را شکر به بهترین شکل این برنامه را پیاده‌ کردیم و تنها در دقایق پایانی روی یک غافلگیری گل خوردیم اما خدا را شکر توانستیم از این گروه سخت صعود کنیم.

 

بازی با استقلال در آسیا

خب این اتفاق خوبی نیست که دو نماینده کشورمان باهم بازی کنند چون یکی از آنها حذف خواهد شد. ما با استقلال شفر یک بازی سخت را در دور برگشت لیگ‌ تجربه کردیم. این تیم کاملا متحول شده و یکی از بهترین دوران خود را سپری می کند. ما تنها با انگیزه برد به مصاف استقلال می رویم و مطمئن باشید می‌توانیم به‌ دور بعد صعود کنیم. شرایط سختی داریم و در سال جدید هر ۴ روز یکبار بازی می‌کنیم. من در تمام بازی‌ها برای گل‌زنی یا دادن پاس گل به‌ زمین می‌روم. برای گل‌زنی به استقلال هم فوق‌العاده انگیزه دارم اما قطعا خوشحالی نخواهم کرد.

 

بازی با قهرمان لیگ

تیم ما در دور رفت شکست تلخی را مقابل پرسپولیس تجربه کرده و بازیکنان می‌خواهند آن بازی را جبران کنند. ما برای رسیدن به نایب قهرمانی لیگ هم نیاز مبرمی به سه امتیاز این بازی داریم. ضمن اینکه اصلا قبول ندارم بازی با پرسپولیس به دلیل قهرمانی آنها آسان است. پرسپولیس همیشه تیم بزرگی است و بردن آنها چالش بزرگی است. امیدوارم در مصاف با سرخابی‌ها برنده باشیم.

     
آی اسپورت
2018-04-20 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر