فهرست
بازگشت ربیع‌خواه به ترکیب اصلی: آقای شانس
بازگشت ربیع‌خواه به ترکیب اصلی: آقای شانس

بازگشت ربیع‌خواه به ترکیب اصلی: آقای شانس

آی اسپورت – محسن ربیع‌خواه، بازگشت زودهنگامی به ترکیب پرسپولیس داشت. پست مدافع چپ، این فصل بزرگترین نقطه ضعف پرسپولیس محسوب می‌شد و بر خلاف تیم یکدست برانکو، ربیع‌خواه در زمین فاصله زیادی با بقیه بازیکنان داشت. نیم فصل، برانکو به فکر خرید یک مدافع چپ جدید افتاد. در نیمه دوم بازی پرسپولیس و سیاه جامگان، برانکو برای اولین بار ماهینی را به جای ربیع‌خواه در پست دفاع چپ قرار داد و به نظر می‌رسید ترکیب جدیدی برای تیمش پیدا کرده اما در بازی امروز با پاراگ، دوباره به خط دفاع سنتی این فصل برگشت.

ربیع‌خواه که مصدومیتش خوب شده، امروز در کنار ماهینی، سیدجلال و انصاری در خط دفاع قرار گرفت و دوباره به بازیکن ثابت پرسپولیس تبدیل شد. همزمان، پروژه جدایی آرام طبع گره خورده و مصلح، نمی‌تواند به پرسپولیس بیاید. فعلا همه چیز در پرسپولیس به کام ربیع‌خواه جلو می‌رود. مدافع جدیدی به تیم نیامده، رضاییان در نبود عالیشاه مجبور است در پست هافبک راست بازی کند و ربیع‌خواه، همچنان گزینه اصلی برانکو برای سمت چپ خط دفاع باقی می‌ماند. غریبه‌ای که این فصل از همه بازیکنان سرشناس پرسپولیس، بیشتر در ترکیب اصلی بازی کرده است.

  ۳  
آی اسپورت
2017-01-07 16:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
arash
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
آخرین کشف برانکو
یاشار تبریزلی
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۸
میگم اگه برانکو جانشین کیوروش بشه حتما ربیع خاه فیکس تیم ملی میشه
کلا وقتی به یه بازیکن بی کیفیت برانکو میچسبه از چسب دو قلو هم چسبناکتر میشه
یاد ستار زارع علی دایی افت کرده میرزاپور و نصرتی افت کرده در جام جهانی به خیر...
۱ ۱
م.ر
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
در مورد ستار زارع و ابراهیم میرزاپور گل گفتی... دقیقا این نقطه ضعف برانکو بوده و هست و متاسفانه قهرمانی پارسال و هم سر همین کاراش از دست دادیم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر