فهرست
پاسخ کیانی به زنوزی؛ ۱۲سال مالیاتم را ندادند
پاسخ کیانی به زنوزی؛ ۱۲سال مالیاتم را ندادند

پاسخ کیانی به زنوزی؛ ۱۲سال مالیاتم را ندادند

آی اسپورت – مصاحبه امروز زنوزی مالک جدید باشگاه تراکتورسازی و انتقادهای تند او از مهدی کیانی باعث عصبانیت این بازیکن شد. کیانی خیلی زود پاسخ ادعاهای زنوزی را داد و البته اعلام کرد که اگر پولش را ندهند به سپاهان خواهد رفت. صحبت‌های کیانی در پاسخ به زنوزی را بخوانید:

گفته بودم اولویتم تراکتورسازی است
من امسال از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم اما همواره گفتم که اولویت اول و آخرم تراکتورسازی است. به تیم‌های دیگر هم گفتم اگر با تراکتور به توافق نرسیدم، در خدمت شما خواهم بود.

جواب تلفنم را ندادند تا مصاحبه کردم
قبل از پایان فصل گذشته آقای الیاسی با من صحبت کرد، دست یاعلی دادیم و گفتند 20 درصد از مطالبات را می‌دهند اما خبری نشد. ما هرچه به او زنگ زدیم و گفتیم که گرفتار هستیم و حداقل درصدی پول بدهند اما این اتفاق نیفتاد. در نهایت هم از جایی به بعد دیگر جواب تلفن ما را ندادند. در گیر و دار اتفاقات تراکتورسازی مصاحبه‌ای انجام دادم که آقایان جواب تلفنم را نمی‌دهند، سریعا آقای مهاجری تماس گرفت و گفت به تهران بیا تا جلسه بگذاریم.

به خاطر شما به تهران سفر کردم
من در شهرستان بودم و به احترام هواداران و آقای زنوزی بدون اینکه هیچ حرفی بزنم به تهران آمدم و جلسه گذاشتیم. اگر می‌خواستم احترام هوادار را نگه ندارم، می‌گفتم تا پول به حسابم نریزید به تهران نمی‌آیم اما ارزش قائل شدم و به جلسه رفتم. صحبت کردیم و توافق انجام شد. حتی برگه قرارداد در تهران نداشتند و نتوانستیم قرارداد امضا کنیم. آقای مهاجری پرسید اعلام کنیم که یکسال دیگر ماندنی شدی؟ گفتم اصلا اعلام کنید 10 سال دیگر ماندنی شدم، اما باید مشکلاتم حل شود که آقای مهاجری قول داد طی دو، سه روز مشکلات حل شود و قراردادم در تبریز به امضا برسد.

آقای زنوزی!‍ مگر بالاتر از حقم می‌خواهم؟
چند روز بعد از طریق رسول خطیبی متوجه شدم که زنوزی گفته ما در تراکتورسازی بازیکن سالاری نداریم و تا زمانی که کیانی قرارداد نبندد از پول خبری نیست. این حرف به من برخورد. 12 سال است مالیات مرا نداده اند، الان هم اینطور درباره ام حرف می‌زنند. من به احترام آقای زنوزی بدون هیچ چشم داشتی به تهران رفتم و مذاکره کردم. الان هم بالاتر از حقم را نمی‌خواهم. این حرف‌ها دیگر چیست؟

قلعه‌نویی گفت در تراکتور بمان
آقای زنوزی گفته‌اند من با سپاهان مذاکره کردم. واقعیت این است که قلعه‌نویی آنقدر مرد و بزرگ بوده که وقتی تلفنی با او حرف زدم گفت دوست ندارم از تراکتورسازی بعد از این همه سال بیرون بیایی. از طرف دیگر قلعه‌نویی گفت من با زنوزی رفاقت دارم و خواست که در تبریز بمانم. با این حال امیرخان گفت اگر تصمیمت این شد که در تراکتورسازی نباشی، ما در سپاهان در خدمتت هستیم.

چرا الان شده‌ام بزرگتر؟
من می‌توانستم مثل خیلی از بازیکنان بروم با تیم‌های دیگر قرارداد امضا کنم و یک پست خداحافظی‌ام در اینستاگرام بگذارم. اما احترام بزرگترم را نگه داشتم. آقایان می‌گویند مهدی کیانی بزرگتر است، چرا قبلا جواب تلفنم را نمی‌دادید؟ حالا فقط شده‌ام بزرگتر؟ اگر من بزرگتر هستم، ارزش قائل شوید. جالب است که می‌خواهند مرا مقابل هواداران قرار بدهند.، اما هوادار خودش همه چیز را می‌داند. من به احترام هواداران صبر کردم و الان هم اگر پولم را واریز کردند، در خدمت‌شان هستم.

هرکس جای من بود، باندبازی راه می‌انداخت
من از هیچ کس نمی‌ترسم اما لازم است حرفی را بزنم. هر بازیکنی جای من بود و 11 سال در تراکتور توپ می‌زد، باند و باندبازی راه می‌انداخت. اما خداشاهد است که از این کارها بلد نیستم. حتی آقای مهاجری به من گفت درباره جذب بازیکنان نظر بده اما گفتم که دخالتی در این خصوص نمی‌کنم و اصلا بلد نیستم. خداراشکر که 11 سال خاطرات خوب در تراکتورسازی دارم و با همه رابطه‌ام خوب بوده است.

بازیکن سالاری یعنی چه؟
آقایان می‌گویند بازیکن سالاری نداریم؛ اصلا این حرف یعنی چه؟ فوتبال حرفه‌ای مگر بازیکن سالاری سرش می‌شود. من همیشه در 10 سال گذشته اولین نفر آمدم قراردادم را تمدید کردم اما الان شرایط واقعا سخت است.

مگر داعشی هستم؟

به عنوان کاپیتان تیم من هر بار می‌خواهم از کشور خارج شوم، باید تعهد بدهم و بعد که برگشتم پاسپورتم ضبط می‌شود. این برای کاپیتان تراکتورسازی خوب است؟ مگر داعشی هستم؟

تراکتور نشد، می‌روم سپاهان
الان هم ایرادی ندارد، من یکی دو روز دیگر صبر می‌کنم، اگر پولم را دادند که بدون مشکل ادامه می‌دهیم. اگر هم نه که به پیشنهادهای دیگر مثل سپاهان توجه می‌کنم.

 

۵ ۸  
آی اسپورت
2018-06-09 18:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علی تراکتوری
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۸
اول پول بعد امضای قرار داد بعدشم بگه به خاطر هوادار موندم !! جوری هم میگه موندم انگار از تیم ها اروپایی یا حداقل عربی پیشنهاد داشته و نرفته !!
همین که سال پیش موند ازش ممنونیم ولی رفتارهای اخیرش باعث از دست رفتن محبوبیتش بین هوادارا شده
ابی
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
آقای کیانی تیم بیش از هرچیزبه آرامش احتیاج داره.بهتره حاشیه سازی نکنی .۱۲سال مالیات تون پرداخت نکردن.تقصیرزنوذری هس.بابا این بیچاره دوهفته هس اومده لطفا حاشیه ممنوع اگه دلت باسپاهان امیرخان هس برو آخه اونجا امیرخان شعبه ۲ تراکتورزده.شفیعی آقایی ایرانپوریان حالا کیانی
پرسپولیسیم
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
جون مادرتون بزارید تیمی که تازه خصوصی شده کارشو بکنه
یه الگوی خوب از یه تیم پرهوادار غیر دولتی باعث میشه مجبور بشن بقیه تیمهارو هم واگذار کنن از دست مدیران مفت خور و بی‌عرضه دولتی راحت بشیم
Amin
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
آقا مهدی لطفا برو به سپاهان ولی منت نزار بازی کردی پولشو گرفتی خاک بر سر باشگاهی که بازیکنش که کلی پول میگیره سر هوادار منت میزاره
۴
قارتال
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
جناب زنوزی مهدی کیانی خط قرمز من هواداره چون بخاطر من سرشو جلو توپ میزاره ،من بعد بیش از بیست سال تماشای حرفه ای فوتبال انقدرها حالیمه که فرق بازیکنی که رفع مسئولیت میکنه رو با بازیکنی که از جونش برای تیم مایه بزاره میفهمه ،رفتن محمد ایرانپوریان قبل از انتقال تیم به شما اتفاق افتاد و جوابشو باید جناب الیاسی بدند ،اما رفتن کیانی تقصیر شماست ،نشه اونچه بعد رفتن ایشان هم مثل محمد دنبال بازیکن جانشین به هر بی تعصبی رو بزنید و التماسشو بکنید.
۲
قارتال
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۷
جناب زنوزی مهدی کیانی خط قرمز من هواداره چون بخاطر من سرشو جلو توپ میزاره ،من بعد بیش از بیست سال تماشای حرفه ای فوتبال انقدرها حالیمه که فرق بازیکنی که رفع مسئولیت میکنه رو با بازیکنی که از جونش برای تیم مایه بزاره بفهمم،رفتن محمد ایرانپوریان قبل از انتقال تیم به شما اتفاق افتاد و جوابشو باید جناب الیاسی بدند ،اما رفتن کیانی تقصیر شماست ،نشه اونچه بعد رفتن ایشان هم مثل محمد دنبال بازیکن جانشین به هر بی تعصبی رو بزنید و التماسشو بکنید.
۸
قارتال
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۵۷
جناب کیانی تو کاپیتان تیم تراختوری و به خودت تعلق نداری پس بمون تو تیم خودت ،حتی حق اینو نداری که از رفتن حرف بزنی ،اونم به تیم منفور شله زرد اصفهانی ، به خاطرت جلوی قلعه نوعی ایستادیم لازم باشه جلوی زنوزی هم می ایستیم ، جناب زنوزی با تمدید قرارداد کیانی به خاسته ی ما هواداران واقعی تراختور احترام بگزار ،مطمان باش تنها موردی که نمیشه با پول خرید طرفداره.
۸
محسن
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۰۴
من طرفدار تراکتور نیستم.از خواندن نظرات تعجب کردم.بازیکن ظاهرا بیش از ده سال برای باشگاه بازی کرده.مگر یک بازیکن چندسال در سطح اول یک لیگ و در یک تیم بازی میکند؟به جز ابراهیم صادقی سایپا و محرم سپاهان،چندتا بازیکن دیگر،با این شرایط سراغ دارید؟؟؟؟ کدام بازیکن مجانی بازی کرده که این یکی پول گرفته؟؟؟! چرا پولکی؟چرا بی تعصب؟ شیره بازیکن را مکیدند و در پیری،مثل تفااه در حال تف شدن به بیرون است! شخصا اصلا اعتقادی به بازی کیانی ندارم(حداقل در این دو سه سال آخر)اما نوع واکنش و برخورد،شایسته این بازیکن نیست.اگر بازیکن گفته جوانی خودم را برای باشگاه گذاشتم درست گفته،چون میتوانست زودتر و با احترام بیشتر به دیگر باشگاهها برود،کاری که دیگر بازیکنان لیگ،اگر نه هر سال،اما هر دو سه سال یکبار انجام میدهند.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر