فهرست
پیروزی درخشان منچستر؛ شب آسوده رئال و بایرن
پیروزی درخشان منچستر؛ شب آسوده رئال و بایرن

پیروزی درخشان منچستر؛ شب آسوده رئال و بایرن

آی‌اسپورت- رونالدو در اولین مسابقه‌اش با پیراهن یوونتوس در لیگ قهرمانان، اخراج شد. رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب ادامه یافت که منچستریونایتد موفق شد ۳-۰ یانگ بویز را شکست دهد، بایرن مونیخ و یوونتوس هم هر دو با دو گل میزبانان خود بنفیکا و والنسیا را شکست دادند.

اولین دور از رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان چهارشنبه شب با انجام شش بازی دیگر به پایان رسید. در گروه پنجم بایرن مونیخ موفق شد در یک مسابقه برتر، بنفیکا را در شهر لیسبون ۲-۰ شکست دهد. دقیقه ۱۰ مسابقه نفوذ ریبری از جناح چپ با پاس وی برای آلابا همراه شد سانتر زمینی او برای لواندوفسکی با ضربه تمام کننده مهاجم لهستانی به گل اول بدل شد. دقیقه ۵۴ مسابقه رناتو سانچز بازیکن سابق بنفیکا نیز در بازگشت به لیسبون خوش درخشید و گل دوم تیمش را به ثمر رساند. حرکت از میانه های زمین توسط سانچز آغاز شد، توپ به لواندوفسکی رسید و سپس به جناح چپ رفت تا ریبری، خامس را تغذیه کند، سانتر عالی خامس روی دروازه، موقعیتی عالی را برای سانچز فراهم آورد تا بازی را ۲-۰ کند. به این ترتیب در این گروه آژاکس و بایرن مونیخ ۳ امتیازی شدند.

در گروه هشتم مسابقات که یکی از سخت ترین گروه های این فصل است. والنسیا در خانه خود مغلوب یوونتوس ده نفره شد. اتفاق ویژه این مسابقه اخراج رونالدو بود. رونالدو که آمار خوبی در زمان حضورش در لالیگا مقابل والنسیا داشت، در اولین مسابقه اش با پیراهن یووه در لیگ قهرمانان، ناکام ماند. ستاره پرتغالی در دقیقه ۲۹ از زمین بازی اخراج شد، اما دو پنالتی برای یوونتوس کار را تمام کرد. دقیقه ۴۵ مسابقه در بهترین زمان ممکن بود که خطای پارخو، یووه را صاحب ضربه پنالتی کرد و پیانیچ بازی را از روی نقطه پنالتی ۱-۰ کرد. در آغاز نیمه دوم، موریو روی بونوچی خطا کرد و پنالتی دوم را داد. پیانیچ باز هم در گل کردن پنالتی موفق بود و بازی ۲-۰ شد. در نهایت یوونتوس در این مسابقه با وجود ده نفر، برنده شد.

در دیگر مسابقه این گروه منچستریونایتد در ادامه روند خوب خود، در سوئیس توانست ۳-۰ یانگ بویز را مغلوب سازد. دقیقه ۳۵ پل پوگبا با یک ضربه دیدنی به سقف دروازه بازی را ۱-۰ کرد. ۹ دقیقه بعد، پیش از پایان نیمه اول، برخورد توپ به دست مدافع حریف، یونایتد را صاحب ضربه پنالتی کرد و پوگبا بازی را از روی نقطه پنالتی ۲-۰ کرد. در نیمه دوم حملات یونایتد ادامه داشت و مارسیال دقیقه ۶۶ بازی را ۳-۰ کرد. ضربه بغل پای او به مدافع حریف خورد و بدل به گل سوم شد.

 

نود

۳    
آی اسپورت
2018-09-20 01:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر