فهرست
قلب ایتالیا ایستاد
قلب ایتالیا ایستاد

قلب ایتالیا ایستاد

آی اسپورت- میلیون ها هوادار فوتبال امشب را در ذهن به یاد می سپارند. شبی که ایتالیا نتوانست مسافر جام جهانی روسیه 2018 شود و حسرت را به عنوان یادگار از خود باقی گذاشت تا سوئد کشوری که سابقه و شهرت و دانش کمتری نسبت به ایتالیا در فوتبال دارد بلیت جام جهان را رزرو کند. ایتالیایی ها هیچ وقت امشب را فراموش نمی کنند. شبی تلخ در تاریخ فوتبال این کشور. آنها هم جام جهانی را از دست دادند هم بوفون اسطوره ای را. بوفون با چشمانی اشکبار از دنیای فوتبال خداحافظی کرد اما خوش نامی اش برای همیشه در تاریخ فوتبال جهان باقی خواهد ماند. حالا این سوئدی ها هستند که سر به آسمان می سایند و از خوشحالی در پوست نمی گنجند. 60 سال از آخرین غیبت ایتالیا در جام جهانی می گذرد. شاید بتوان یکی از عوامل ناکامی ایتالیا را ونتورا دانست. آما در نهایت آنچه که باقی ماند حسرتی برای فوتبالدوستان و افسوسی برای فوتبال است. 

۲۴ ۱۰  
آی اسپورت
2017-11-14 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
یاشار
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۴۷
Grande Gigi
Grande capitano
۶
بهروز سرخ دل
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۲۰
خداروشکر فوتبال چرک نیومد جام جهانی
۵ ۳
برزو
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۳۹
هه! معلوم نيس طرفدار كدوم تيم هستي كه اينقدر دلت از ايتاليا پُره!
به هر حال ايتاليا خيليا رو زخمي كرده.
۵
حسین آبی
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۵۷
Ti amo italy
۳
....
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
موقعی که تو وجودت تو هستی شکل نگرفته بود ایتالیا داشت جام جهانی رو فتح میکرد.تو به فوتبال ایتالیا میگی چرک.یه چیزی به گوشت خورده و میخوای بگی چیزی بلدی
۲
1
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
نه بی تو سکوت
نه بی تو سخن
به یاد تو بودم به یاد تو من
بگو چه کنم.
۲
Kean
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳
واقعا حیف شد،حیف،جام جهانی بدون ایتالیا مسخره اس،تازه هلند هم نیست،اونوقت باید کشورایی مثل عربستان تو جام جهانی حاضر باشن
۴
AVA-86
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۰۵
درسته بوفون فوتبالیست بسیار قابل احترامی و دیدن اشکاش برای طرفدارانش سخت اما تیم ملی ایتالیا سالهاس از تیم هایی مثل آلمان و اسپانیا و حتی فرانسه عقب افتاده. دو بار حذف در مراحل مقدماتی جام جهانی های قبلی نشون میده ایتالیا اصلا در قواره های تیم مدعی نبود. شاید به خاطر این فاجعه به خودشون بیان وبتونن مثل فرانسه و اسپانیا و آلمان با تغییر نسل به جمع بزرگان جهان برگردن. اما جدا از تلاش وسختکوشی تیم ملی سوئد هم نباید گذشت که در گروهی که فرانسه هلند وبلغارستان بودند رسید به پلی آف و بعدم ایتالیا رو حذف کرد.
۳
....
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
دیشب به یاد جام جهانی 82 و اون حرکت مارکو تاردلی افتادم و اشکم جاری شد.اگه بیست درصد ایتالیای 2006 هم تو زمین بود سوئد از هم باز میشد.خیلی دیدن این حال و روز ایتالیا برام سخت بود.
۲
فرناز آبيدل
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
كاپيتان بي تكرار خواهد بود و نامش سالهاي سال ماندگار..
چه در تيم ملي كشورش و هم در يووه تيم محبوب كودكي هايم( بعد از استقلال!)
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر