فهرست
آخرین مذاکرات با تریم؛ دو سه روز دیگر!
آخرین مذاکرات با تریم؛ دو سه روز دیگر!

آخرین مذاکرات با تریم؛ دو سه روز دیگر!

آی اسپورت – باشگاه استقلال برای توافق با فاتح تریم مربی مشهور ترکیه‌ای امیر سطانی را به عنوان نماینده رسمی خود راهی استانبول کرد و او نیز در  نشستی با تریم، پیشنهاد سرمربیگری آبی‌پوشان را به او ارائه کرد. سلطانی که در حال حاضر در استانبول به سر می‌برد در مورد روند مذاکرات باشگاه استقلال با تریم توضیحاتی داده است:

-در نشست دو ساعته‌ای که در منزل تریم با او داشتم صحبت‌های خیلی خوبی بین ما ردوبدل شد و او از شنیدن پیشنهاد استقلال خوشحال شد و آن را افتخاری برای خود دانست. تریم بدون تردید بهترین مربی مسلمان جهان و در کشور ترکیه بسیار مشهور است و وقتی صحبت از حضور او در استقلال شد این موضوع بازتاب زیادی در رسانه‌های ترکیه‌ داشت.

-حضور مربی بزرگی چون تریم در فوتبال ایران مطمئنا چه از نظر فنی و چه اقتصادی بسیار سودمند خواهد بود و خوشبختانه رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال به خوبی از این مسئله آگاهی دارد. با توجه به این مسئله باشگاه استقلال شاید مجبور شود مبلغ زیادی برای جذب تریم متحمل شود اما حداقل برابر دستمزد تریم را از کارهای تبلیغاتی، بازی‌های دوستانه با تیم‌های ترکیه‌ای از جمله گالاتاسرای درآمدزایی خواهد کرد.

-تریم بعد از جدایی از تیم ملی ترکیه با پیشنهادهای زیادی از سوی تیم‌های ترکیه‌ای و حتی دیگر کشورها مواجه شد و در حال حاضر هم در خبرها می‌خوانید که باشگاه ترابوزان به طور جدی به دنبال استخدام اوست اما با توجه به اینکه تریم 14 سال سرمربی گالاتاسرای بوده چندان تمایل ندارد در تیم‌های دیگری در این کشور مربیگری کند. او از پیشنهاد استقلال و کار در ایران استقبال کرده اما طبیعی است که خواسته‌هایی هم داشته باشد. به عنوان نماینده باشگاه استقلال در استانبول، افتخاری را در جریان کامل مذاکرات قرار داده‌ام و او هم برای تصمیم‌گیری وقت خواسته و اعلام کرده این موضوع را در کمیته فنی باشگاه استقلال مطرح خواهد کرد تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

-ظرف دو سه روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد اما برای من عجیب است که چرا عنوان شده از مذاکراتم با تریم عکس نگرفته‌ام در حالی نیازی به این کار ندیدم و درست نبود وقتی در منزل تریم هستم بخواهم از حریم شخصی او عکسی منتشر کنم. ضمن اینکه تریم را به منزل خودم در لندن دعوت کرده‌ام  و به اتفاق هم بازی چلسی و منچستر که تقریبا یک ماه دیگر است را از نزدیک تماشا خواهیم کرد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-09-26 11:41:00
نظر دهید

۳ نظر
استقلالیم با افتخاااااااااااار
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۵
استقلال برای رقابت با پرسپولیس به مربی بزرگ تر از برانکونیاز داره ،آیا به نظرشما وزارت همچین چیزی رو برمی تابه؟افتخاری وهییت مدیره بی تقصیره اونا فقط مجری اوامر وزارتن
بزرگتر از برانکو نداریم
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
در حد کخ و مخ پیدا کنید
مرگ بر من ربات نیستم
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۸
آی اسپورت محترم،به نظر خوانده ت احترام بذار واین مسخره بازی من ربات نیستم رو بردار
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر