فهرست
آغاز تحول؛ گرشاسبی سرپرست موقت پرسپولیس شد
آغاز تحول؛ گرشاسبی سرپرست موقت پرسپولیس شد

آغاز تحول؛ گرشاسبی سرپرست موقت پرسپولیس شد

آی اسپورت – با اعلام رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی با اتفاق آراء به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب و به وزارت ورزش معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، جعفر کاشانی در پایان نشست امروز چهارشنبه هیأت مدیره باشگاه گفت: «علی اکبر طاهری در تاریخ ۱۲ آبان استعفای خود را مطرح کردند. این استعفا در آن زمان به منظور بررسی شرایط و امکان ادامه فعالیت ایشان پذیرفته نشد و تمایل بر ادامه این همکاری بود اما با توجه به اینکه اجرای دقیق ضوابط قانونی سرلوحه امور است، به استناد مصوبه دوم مهر ماه ۱۳۹۶ مجلس محترم شورای اسلامی ایران در ارتباط با بازنشستگان و تاکید بر اجرای سریع آن از سوی مراجع ذیصلاح و نهادهای نظارتی، وزیر ورزش و جوانان موافقت خود با این استعفا را اعلام کردند. آقای وزیر همچنین به هیأت مدیره باشگاه تکلیف کردند و ماموریت دادند که به سرعت نسبت به تشکیل جلسه اقدام نموده و یکی از اعضای هیأت مدیره را برای عهده‌دار شدن مسوولیت سرپرستی باشگاه به وزارت معرفی کنند. بر همین اساس امروز چهارشنبه اول آذر ماه ۱۳۹۶ نشست هیأت مدیره با حضور اینجانب و آقایان؛ گرشاسبی و حاجی بیگی تشکیل شد و با توجه به جمیع شرایط، آقای گرشاسبی با اتفاق آراء به عنوان سرپرست انتخاب شده و به وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند. هیات مدیره همچنین  از تلاش ها و اقدامات آقای طاهری تشکر ویژه ای داشتند . قطعا زحمات و اثرات مثبت ایشان قابل کتمان نیست.»

گرشاسبی در میان اعضای هیات مدیره بیش از همه به طاهری نزدیک بود و از قبل هم مشخص بود که او بعد از طاهری موقتا سرپرستی پرسپولیس را بر عهده خواهد گرفت.

۹۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-22 13:42:00
نظر دهید

۱ نظر
وحید پ
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
عوض کردن مدیرعامل در باشگاههای ایران مخصوصا بزرگترین باشگاه و برند ورزشی کشور.. هیچ ربطی به بیلان کاری اون مدیر نداره ، موفقیتش یا شکستش هیچ نقشی در حفظ اون سمت یا از دست دادنش نداره.. فقط هدف خارج کردن باشگاه از ریل قبلیش و شوک دادن شدید هست.. چه قهرمان باشه چه ته جدولی این شوک به سبب آسیب زدن به باشگاه وارد میشه و لاجرم همیشه هم هست.. چه اتاق فکری پشت این هست نمیدونم اما سی و اندی سالمه و این اسامی را از کودکی در راس این تیم دیدم : انصاریفرد،محلوجی(مهلوجی)،عابدینی،خطیب،غمخوار،انصاریفرد2،هدایتی،کاشانی،انصاریفرد2،پروین،مصطفوی،انصاریفرد1،رویانیان،طاهری اصفهانی،سیاسی،نژادفلاح،طاهری،گرشاسبی... 18 بار تغییر به نظرشما چه دلیلی داره تو 23 سال..؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر