فهرست
واکنش عجیب بیرو: از فوتبال ایران می‌روم!
واکنش عجیب بیرو: از فوتبال ایران می‌روم!

واکنش عجیب بیرو: از فوتبال ایران می‌روم!

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند امروز (شنبه) با حکم کمیته انضباطی، یک جلسه محروم شد. در همین رابطه علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه از فوتبال ایران خداحافظی می‌کند، گفت: «من از فوتبال ایران خداحافظی می‌کنم و همین الان می‌خواهم موبایلم را خاموش کنم و به شهرستان بروم.» هنوز مشخص نیست بیرانوند چرا این قدر از محرومیت یک جلسه‌ای اش ناراحت شده است. این در حالی است که احتمال محرومیت شدیدتر او و حتی اجرای محرومیت تعلیقی 3 جلسه‌ای‌اش هم وجود داشت و همین حالا در فضای مجازی به دلیل برخورد مهربانانه با بیرانوند حملات زیادی به کمیته انضباطی دیده می‌شود.

۲ ۴  
آی اسپورت
2019-09-14 22:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حبیب
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۵۰
این یک ترفند بچه گانه است یعنی مثلا این حکم خیلی سخت گیرانه بوده در حالیکه طبق ماده قانونی خودشان باید حداقل ۲ جلسه محروم میشد و الآن بیرو داره بشکن میزنه که کمیته عنضباطی تنها مقابل نفت آبادان محرومش کرده . حالا همانطور که با فیلم مستند تراکتوریها تخلف منقاروند را ثابت کردند کمیته عن ضباطی هم باید حداقل یک فیلم کوتاه از تخلف تماشاگران تراکتور را نشون بده تا معلوم بشه به کدامین گناه محروم شدند و در غیر اینصورت طرفداری این کمیته از تیم حکومتی محرزه.
۱
Ali
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۰۳
لالیگا با بیرو یه صفا و جذابیت دیگه ای داره، از اولشم ایران برای تو کوچیک بود
۲
Majid
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۰۸
به سلامت :|
رضا
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۲۵
متاسفانه مماشات بیش ازحدمسئولان بعضی ازبازیکنان رادچارغرورکاذب کرده است .بیرانونداگرهمین توهین رادرخارج ازلیگ ایران انجام دهدتنبیه شدیدتری می شود نه اینکه حتی سه جلسه محرومیت تعلیقی اش برخلاف تمام مقررات اجرانشود.کمیته انضباطی خیلی داردبا بیرانوند ملایمت می کند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر