فهرست
گربه سیاه بارسا مقابل رئال مادرید
گربه سیاه بارسا مقابل رئال مادرید

گربه سیاه بارسا مقابل رئال مادرید

آی اسپورت- تنها شکست رئال مادرید باعث می‌شود بارسلونا در رقابت‌های این فصل لالیگا شانسی برای قهرمانی داشته باشد. اما بارسلونایی‌ها که در این فصل چندین بار معجزه را به چشم دیده‌اند احتمال می‌دهند که یک بار دیگر هم برایشان معجزه رخ دهد.

تیم انریکه از اوج به دور بوده و در رقابت‌های این فصل شکست‌های شوکه کننده‌ای هم داشته است. آن‌ها حتی از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هم کنار رفتند. اما ادامه دادند و به لطف اوج گرفتن دوباره و البته معجزه در ال‌کلاسیکو دوباره در لیگ مدعی شدند.

این تیم در این فصل چند معجزه دید که برجسته‌ترین آن زدن 3 گل در 7 دقیقه پایانی بازی مقابل پاری سن ژرمن بود که این تیم را 6 بر یک شکست دادند و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شدند، آن هم در شرایطی که در بازی رفت 4 بر صفر شکست خورده بودند. دیگر معجزه پیروزی آن‌ها در ال‌کلاسیکو در برنابئو بود که مسی در ثانیه‌های پایانی کار را برای تیمش تمام کرد تا آبی و اناری‌ها در کورس قهرمانی بمانند.

در مقابل رئال مادرید همان روند و تداوم همیشگی را دارد و کریستیانو رونالدو هم از بعد از آن شکست در ال‌کلاسیکو گلزنی‌هایش را بیشتر کرده است. حالا در آخرین بازی این تیم باید به مصاف مالاگا برود و فقط در صورتی بارسلونا شانس قهرمانی دارد که رئال در این بازی شکست بخورد. هرچند که با بازی‌های اخیر مادرید این احتمال خیلی کم و حتی نزدیک به صفر است.

مالاگا، آخرین حریف مادرید در لالیگا، تیمی است که بیشترین امتیاز را از بارسلونای لوئیز انریکه گرفته است. به عنوان سرمربی سلتاویگو و بارسلونا، او 3 شکست، 2 مساوی و 3 برد مقابل مالاگا کسب کرده است. حالا انریکه امیدوار است همان‌طور که مالاگا از او امتیاز می‌گیرد این بار سفیدپوشان مادرید را مغلوب کند.

پیش از این در این فصل بارسلونا در استادیو لاروزلادا در دیداری که نیمار هم در آن کارت قرمز گرفت متحمل شکست 2 بر صفر شده بود. همان کارت قرمز بود که باعث شده بود نیمار در ال‌کلاسیکو هم غایب باشد. اما برای انریکه بدترین ورزشگاه آنوئتا است؛ جایی که او از 9 امتیاز ممکن مقابل سوسیداد تنها یک امتیاز کسب کرده است. البته که مالاگا هم یکی از حریفان سخت برای او است.

اما بارسلونا نمی‌تواند زیاد به شکست خوردن رئال مادرید امیدوار باشد، مخصوصا که مالاگا برای آن‌ها گربه سیاه است نه برای رئال مادرید. و البته تکلیف قهرمانی لالیگا در روز پایانی مشخص می‌شود.

۱    
آی اسپورت
2017-05-19 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر