فهرست
پیش بازی فیورنتینا-یووه؛ ماموریت سخت بیانکونری
پیش بازی فیورنتینا-یووه؛ ماموریت سخت بیانکونری

پیش بازی فیورنتینا-یووه؛ ماموریت سخت بیانکونری

آی اسپورت- فیورنتینا در آخرین بازی روز یکشنبه هفته بیستم سری آ، در ورزشگاه آرتمیو فرانکی فلورانس میزبان یوونتوس است. قضاوت این مسابقه حساس برعهده لوکا بنتی است. یوونتوس در حالی پای به این مسابقه می گذارد که میان هفته موفق شد در جام حذفی آتلانتا شگفتی ساز این فصل فوتبال ایتالیا را مغلوب کند و به دور بعد راه پیدا کند. بنفش ها هم با گل وقت های اضافه برناردسکی موفق شدند به سختی کیه وو را مغلوب سازند و به دور بعد راه یابند.

اما شرایط دو تیم در سری آ متفاوت است. یوونتوس فعلاً با یک بازی کمتر نسبت به رقبای بالای جدولی خود، با ۴۵ امتیاز صدرنشین است. حال آن که فیورنتینا با ۲۷ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد. یووه در شش بازی گذشته اش در سری آ، ۵ برد و فقط یک باخت را تجربه کرده است. اما فیورنتینا سه بازی است که در سری آ پیروز نشده است. آن ها در شش بازی اخیرشان در سری آ فقط دو بار رنگ پیروزی را دیده اند: پالرمو و ساسولو.

در نبردهای رودرروی اخیر دو تیم هم شرایط کاملاً به نفع یوونتوس است. بیانکونری در شش بازی اخیر دو تیم، ۵ بار برده و یک بار هم فیورنتینا موفق به کسب برد شده است. آخرین و تنها برد فیورنتینا در شش بازی اخیر، در سال ۲۰۱۵ در کوپا ایتالیا رقم خورد. یوونتوس در این ۶ مسابقه، دو برابر فیورنتینا گل زده است: ۱۴ در مقابل ۷.

آستوری و والرو اگرچه مصدومیت هایی داشتند ولی به نظر می رسد بتوانند فیورنتینا را در این بازی همراهی کنند. در آن سمت، دنی آلوز همچنان مصدوم است، لیش اشتاینر برای این بازی محروم است. لمینا و بن عطیه هم به دلیل حضور در جام ملت ها، غایب هستند.

ترکیب احتمالینکات آماری

در ۱۷ بازی گذشته دو تیم در سری آ، فیورنتینا فقط یک بار توانسته یووه را شکست دهد. پیروزی ۴-۲ در اکتبر ۲۰۱۳. ۱۰ باخت و ۶ تساوی برای فیورنتینا.

بیانکونری در شش بازی اخیرش در سری آ مقابل فیورنتینا، ۵ برد را کسب کرده.

فیورنتینا در چهار مسابقه از شش بازی اخیر خانگی خود در سری آ مقابل یوونتوس، موفق به گلزنی نشده.

فیورنتینا در این فصل در خانه شکست نخورده است. البته آن ها با ۵ تساوی خانگی، رکورددار هستند.

یوونتوس در ۳۰ بازی قبلی اش در سری آ، به تساوی نرسیده. رکورد بیشترین بازی بدون تساوی در لیگ ایتالیا متعلق به کومو با ۳۲ بازی است. ناپولی هم در دهه ۳۰ میلادی، ۳۱ بازی بدون مساوی را تجربه کرده.

فیورنتینا در کنار بولونیا، با زدن هشت گل از خارج محوطه جریمه، در این فصل از سری آ، رکورددار است. یوونتوس با هفت گل در رده دوم است.

در ۳۵ بازی گذشته دو تیم در تمامی مسابقات، یوونتوس در ۳۲ بازی شکست نخورده.

     
آی اسپورت
2017-01-15 17:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر