فهرست
عربستان برنده احتمالی مناقشه فوتبالی
عربستان برنده احتمالی مناقشه فوتبالی

عربستان برنده احتمالی مناقشه فوتبالی

آی اسپورت –  در شرایطی که در فدراسیون فوتبال مدعی شده بودند که کنفدراسیون فوتبال آسیا دیگر با برگزاری بازی تیم های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف موافقت نخواهد کرد اما گویا باز هم عربستانی ها برنده مناقشه فوتبالی شان با ایران خواهند بود و بازیها در کشور سوم برگزار می شود. این ادعای ایسنا است که در گزارشی نوشته: در شرایطی که کسی از احقاق حقوق ایران مطمئن نیست، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید: باید منتظر بمانیم و ببینیم که AFC چه تصمیمی می‌گیرد. اگر نظر ما تامین نشود، ما هم راه‌هایی داریم و می‌توانیم از این راه‌ها اقدام کنیم. مثلا می‌توانیم خواستار دخالت FIFA شویم.

روند کنونی و بی‌خبری مدیران ایرانی از نتیجه مناقشه با عربستان کاملا مشابه اتفاقات دو سال قبل است که AFC تا زمان اعلام زمان دقیق مسابقات، تکلیف ایران را مشخص نکرده بود و در نهایت رای به برگزاری بازی‌های ایران و عربستان در زمین سوم داد.

به نظر می‌رسد کوتاهی مدیران ایرانی در لابی کردن با کشورهای دیگر و واگذار کردن همه چیز به لحظه آخر، کار دست فوتبال ایران داده و چهار نماینده ایران که دو تیم در مرحله نخست با عربستانی‌ها بازی دارند، باید به زمین بی طرف به میدان بروند.

۵ ۵  
آی اسپورت
2018-01-05 09:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پدرام
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۱۹
40ساله ایران هیچ مناقشه بین المللیی رو برنده نشده

چه برسه به فوتبال ایران

محمد
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲
میخوام بنویسم از مردم سرزمینم:
مردمی که کهن ترین سرزمین تاریخ را دارند. مردمی که غنی ترین فرهنگ را دارند . و مردمی که مهربان ترین قلب ها را دارند.
اما چند سالی است که سرنوشت چیز دیگری برای آن ها رقم زده است . آن ها تغییر کرده اند. دیگر بر زبان آن ها جای اشعار کهن نیست . بلکه جای الفاظ رکیک است . به راستی چه شده که آن ها تغییر کرده اند . هنوز یادمان نرفته است که چگونه هفته گذشته به در استادیوم به یک دیگر توهین کرده اند و زمانی که از آن ها دلیلش را میپرسیم به جای عذر خواهی بهانه تراشی میکنند که ابتدا طرف مقابل شروع کرد. به راستی مارا چه شده. که تیمی از ترس فحاشی تماشگر های حرف میترسد به شهر دیگری برود. آن قدر توهین کرده ایم که دیگر چنین ترسی درون بازیکنان خودمان هم است . حالا میخواهیم مردمی از سرزمین دیگر بدون ترس وارد استادیوم شوند. واقعا آن سرزمین و آن مردم چه شده اند؟
۲ ۱
یاشار
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
منظورت فرهنگ گوهپلیسیهاست که تو ازادی اسم پدرشون را داد میزدند
فرامرز
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
اگر یک ریزه آبروی بین المللی داشتیم، یا چهارتا مسئولی داشتیم که روابط بین الملل بلد بودند باز میشد امیدوار به لابی بود. اما وقتی حمله میکنیم به سفارت عربستان بعدشم یک مسئولی رو می فرستیم که حتی زبان بلد نیست، مطمئنا هیچ کشوری از ما حمایت نمیکنه و نتیجه به ضرر فوتبال ما خواهدبود.
۳
shahab.ir
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
ما فقط با دشمن فرضی تو مناقشه ها پیروز میشیم اونم پنجاه پنجاه و آخر سر صوت و سیما مارا برنده و سرور دنیا مینامد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر