فهرست
اتفاق عجیب؛ یحیی به کنفرانس نیامد
اتفاق عجیب؛ یحیی به کنفرانس نیامد

اتفاق عجیب؛ یحیی به کنفرانس نیامد

آی اسپورت – یحیی گل‎محمدی سرمربی تراکتورسازی تبریز امروز در نشست خبری خود شرکت نکرد و یکی از اعضای کادر فنی یعنی ناصر پژمان را به جای خود به کنفرانس فرستاد اما خبرنگاران که منتظر یحیی بودند، بعد از اطلاع از غیبت او، این نشست خبری را تحریم کردند و از سالن بیرون رفتند.

البته غیبت سرمربیان در نشست‎های خبری قبل از بازی‌ها اتفاق عجیبی نیست و معمولا این غیبت‌ها از سوی مربیان تیم مهمان و به دلیل دیر رسیدن پروازها اتفاق می‎افتد اما این که یحیی گلمحمدی در نشست خبری خود در تبریز هم غایب باشد قطعا به فضای این روزهای تبریز و جوی که علیه او وجود دارد مربوط می‎شود. احتمالا یحیی پیش‎بینی کرده که ممکن است سوالات خبرنگاران تبریزی باعث ایجاد حاشیه شود و جو کنفرانس را متشنج کند و به همین دلیل ترجیح داده که در نشست خبری خود شرکت نکند.

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-01-04 18:55:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
این یه تحلیل خوب و منصفانه بود ولی سایت معلوالحال ورزش ۳ دقیقا از یکشنبه شروع کرده به بالا بردن روحیه تیم بیت المال حروم کن و گفتن رکوردهااا و نقاط قوت اونا فقط فقط گفتن نقاط ضعف تراکتور و در مورد همین موضوع کم گفت بخاطر مشکل و اختلاف با مدیریت نیومده . البته از شمااا هم خیلی شاکی هستم تو این یک هفته یک مطلب مثبت هم در مورد تراکتور گذاشتین . نه خداییش اگه هست زیر همین پست لینکش رو بذارین
۸
محسن
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۳۹
در کشور ما فقط خبرنگارهای نفهم یک شهر هستند که کنفرانس خبری را تحریم و ترک میکنند.هرسال هم این اتفاق میافتد چه با مربی خود و چه مربی حریف. از قبل دنبال چرت و پرت پرسیدن و اصرار به حماقت خود هستند.و وقتی متوجه میشوند رودست خورده اند؛ نشست خبری را تحریم میکنند! خداییش بروید سرچ کنید و ببینید این احمقها چندبار این حماقت را تکرار کردند؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر