فهرست
ساختار دفاعی استقلال مشکل دارد
ساختار دفاعی استقلال مشکل دارد

ساختار دفاعی استقلال مشکل دارد

آی‌اسپورت- دو پیروزی اخیر باعث شد تا وضعیت استقلال در جدول بهتر شود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. استقلال دیگر نباید ساده امتیاز از دست بدهد و باید در مسابقات بعدی بیشترین امتیاز را بگیرد. استفاده از بازیکنان جوان به‌خوبی جواب داده است و مطمئناً با اضافه شدن آندو و جباروف شرایط استقلال بهتر خواهد شد، البته اگر مشکل نقل‌وانتقالات تیم برطرف شود. استقلال مقابل پیکان تیمی که 10 نفره شده بود دو گل دریافت کرد و این نشان می‌دهد که باید شاگردان علیرضا منصوریان روی کارهای دفاعی تمرکز بیشتری داشته باشند. البته این موضوع فقط به خط دفاع مربوط نمی‌شود و ساختار دفاعی استقلال باید تقویت شود. کار استقلال برای قهرمانی در لیگ سخت است، چون فاصله نسبتاً زیادی با پرسپولیس دارد. البته پرسپولیس در سه هفته آینده سه مسابقه سخت خواهد داشت و استقلال یک بازی رودررو هم با این تیم دارد. تیم منصوریان می‌تواند از این سه هفته نهایت استفاده را ببرد و فاصله‌اش را با صدر جدول کمتر کند. با این حال باید بگویم که کار شاگردان منصوریان برای قهرمانی سخت است.

 

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-01-29 17:52:00
نظر دهید

۶ نظر
Milan88
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
رویا‌پردازی استقلالیا رو دوس دارم!! تراکتورم داره کم‌کم بیخیال قهرمانی لیگ میشه اینا با ۱۳ امتیاز اختلاف هنوز به قهرمانی فک میکنن!! دمشون گرم :))
۷ ۱
علی
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۰
سلام.شما ۹ سال رویاپردازی کردی کم نبود؟امسال با این ریخت و پاش اگه جام نیارید ۹ سال دیگه هم نمیتونید بیارید.ما امسال عدالت تو هزینه های تیم های دولتی ندیدیم.علی دایی و پورموسوی و خیلی افراد دیگه چرا سالهای قبل از تبانی قهرمانی لیگ حرف نزدن.اگه تهمت بود چرا باشگاه شما شکایت نکرد؟
سرمون مثل کبک زیر برف نکردیم.وظیفه دولته بعد ۹ سال دلتون رو شاد کنه.خوش باشی.
۵
واقع بين
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۹
حالا بذار يه فصل لنگي ها قهرمان بشن .... گناه دارن اين بدبختهاي عقده اي ...
۵ ۱
کیسه کش تبریزلی
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۰
بدبخت کیسه اب بریز اونجات که میسوزه
۲
عارف
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
برید تو کیسه خودتون بخوابید سوز داره میاد
۳
عارف
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
برید تو کیسه خودتون بخوابید سوز داره میاد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر