فهرست
از طارمی بیشتر بدنسازی کرده
از طارمی بیشتر بدنسازی کرده

از طارمی بیشتر بدنسازی کرده

آی اسپورت - نکته‌ای که این روزها در تمرینات پرسپولیس خیلی جلب توجه می‌کند، حضور جدی گابریل کالدرون در تک‌تک آیتم‌هاست. در حقیقت سرمربی آرژانتینی با آمادگی بدنی بالایش و اشتیاقی که برای تمرین کردن در کنار بازیکنان نشان می‌دهد، همه را غافلگیر کرده است. تا دیروز اینطور به‌نظر می‌رسید که برانکو مربی اکتیوی است، اما حالا کالدرون طوری زمین تمرینی را شخم زده که انگار خودش قرار است برای سرخپوشان به میدان برود. این همه اشتیاق سرمربی برای انجام کارهای سنگین بدنی در حالی است که بسیاری از بازیکنان ایرانی با نوعی زرنگی خاص(!) معمولا دیر قرارداد می‌بندند تا از فشار تمرینات بدنسازی معاف شوند. ازجمله سردسته‌های این گروه هم می‌‌توان به مهدی طارمی اشاره کرد که کلا در هیچ تیرماهی معلوم نیست عضو کدام تیم است؛ یعنی به جرأت می‌توان گفت کالدرون 59ساله در همین فصل به اندازه کل فوتبال طارمی بدنسازی می‌کند!

 

همشهری ورزشی

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2019-07-09 16:27:00
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
این فقط بی عرضگی مدیران فوتبالیو میرسونه.بازیکنی که میخواد تو سه جام شرکت کنه باید بدنش شلاق بخوره.چرا وقت پول گرفتن میشه حرفه هستن اما وقت تمرین و بازی و بعد باختا میشن غیر حرفه ای.....نمونه زیاد داشتیم.هر بازیکنی که به پرسپولیس پشت کرده رو دوباره با قرارداد بالاتر آوردن.این یعنی شما ناز کن ما بیشتر نازتو میکشیم.
۶
پدرام
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۳
از این امثال طارمی ها زیاد اومدن توی فوتبال...چند سال بعد که فوتبالشون تموم شد میان توی یه برنامه تلوزیونی به قول خودشون افشاگری میکنن و خودشون رو قربانی نشون میدن...گزارشگر هم میاد قربون صدقه اش میره و میگه استعدادت حیف شد و میتونستی توی بهترین تیم های اروپایی بازی کنی در صورتی که کسی مثل طارمی با این شرایط بدنی نمیتونه توی لیگ های بزرگ اروپایی بازیکنه...شما جهانبخش رو ببینید توی لیگ انگلیس کم میاورد از نظر بدنی ، جهانبخشی که توی لیگ هلند بازی کرده بود...مسی اگه توی لالیگا بازی میکنه اینجوری نبینید که ریزه میزه اس انقدر قدرت بدنی داره که جلوی بهترین مدافع های جهان کم نمیاره و مجبور میشن روش خطا کنن...طارمی رو یه تنه بزنی پخش زمین میشه...به درد همون تیم های عربی میخوره...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر