فهرست
هشدار روز‏‎‎؛ مراقب سکوها باشید
هشدار روز‏‎‎؛ مراقب سکوها باشید

هشدار روز‏‎‎؛ مراقب سکوها باشید

آی اسپورت – در هفته‌های اخیر و در 3 بازی پرسپولیس - فولاد و استقلال خوزستان – پرسپولیس و پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان اتفاقاتی روی سکوهای ورزشگا‌ه‌ها رخ داد احساسات همه فوتبالدوستان ایرانی را جریحه دار کرد. درگیری بین هواداران دو تیم و سر دادن شعارهای غیر ورزشی دل همه را به درد آورد. جالب اینکه مدیر باشگاه استقلال خوزستان گفته بود پیش بینی می‌کرد که بعد از اتفاقات بازی پرسپولیس و فولاد در تهران‏‎‏، اتفاقات بدتری در بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس در اهواز زخ بدهد. عجیب این که در اهواز هیچ برنامه‌ای برای جلوگیری از بحران و درگیری وجود نداشت و همه دیدند چه اتفاقات تلخی رخ داد.

حالا در هفته پنجم باز هم دو رویارویی بین نمایندگان تهران و خوزستان صورت می‌گیرد. ابتدا چهارشنبه در ورزشگاه آزادی استقلال تهران میزبان فولاد خوزستان است و پنج شنبه در آبادان‏، صنعت نفت از پرسپولیس پذیرایی خواهد کرد. این برنامه از خیلی وقت پیش مشخص است. حداقل دو سه هفته هم هست که همه در جریان اتفاقات روی سکوها در بازی‌های نمایندگان تهران و خوزستان هستند. حالا باید دید مسئولان فکری برای جلوگیری از ادامه درگیری‌ها کرده‌اند یا باز هم قرار است شاهد تکرار آن اتفاقات تلخ باشیم.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-08-21 11:17:00
نظر دهید

۱ نظر
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
اینو بدونید لرها که 70 درصد جمعیت خوزستانو تشکیل میدن هیچ سنخیتی با بی فرهنگای قضایای غدیر اهواز ندارن . تا پای جان پای ایران هستیم . حتی اگه فوتبالی نداشته باشیم . همه میدونن قضیه اهواز چیه و از کجا نشآت گرفته و کار چه کسانیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر