فهرست
بشار رسن: همه آسیا آقاکریم را می‌شناسند
بشار رسن: همه آسیا آقاکریم را می‌شناسند

بشار رسن: همه آسیا آقاکریم را می‌شناسند

آی‌اسپورت- بشار رسن هم فوتبالیست خوبی است و هم خلق و خوی نکویی دارد. هافبک تکنیکی و عراقی پرسپولیس با وجود تازه‌وارد بودن، توانسته خودش را در دل بازیکنان و هواداران جا کند. بازیکنان پرسپولیس آن‌قدر با بشار صمیمی شده‌اند که دیروز حسابی با او شوخی کرده و سر به سرش گذاشتند. دیروز بشار رسن و کریم باقری می‌خواستند با یکدیگر عکس دوتایی و یادگاری بگیرند که بر و بچه‌های پرسپولیس به شوخی اجازه نمی‌دادند و جلو می‌رفتند و عکس را خراب می‌کردند! جالب آن که بازیکنان پرسپولیس هم به شوخی از کریم باقری گلایه کردند که چرا فقط با بشار رسن عکس یادگاری می‌گیرد؟! همین شوخی و خنده دستمایه مصاحبه ما با هافبک عراقی پرسپولیس شد.

* به نظر می‌رسد حسابی با بازیکنان پرسپولیس صمیمی شده باشی.

جو پرسپولیس خیلی خوب است. بچه‌ها با هم رفیق هستند و هر کاری از دست‌شان برمی‌آید، انجام می‌دهند تا این فضا صمیمانه‌تر شود. حالا چرا این سؤال را پرسیدید؟

* به خاطر شوخی‌های امروز که اجازه نمی‌دادند عکس بگیری؟

(می‌خندد) بله، شوخی می‌کردند.

* چه شد با کریم باقری عکس یادگاری انداختید؟

آقاکریم را همه آسیا می‌شناسند. عکس انداختن با باقری که یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال آسیا بوده، برای من باعث افتخار است. خوشحالم با ایشان و آقای برانکو و سایر مربیان پرسپولیس کار می‌کنم و از آنها یاد می‌گیرم.

* شرایط تیم چطور است؟ در غیاب ملی‌پوشان تمرینات خوب پیش می‌رود؟

همه بچه‌ها سعی می‌کنند تمرینات خود را با جدیت دنبال کنند و کادر فنی هم بر همه چیز نظارت دارد. شرایط خدا را شکر خیلی خوب است.

* شایان مصلح، دوست صمیمی و هم‌اتاقی‌ات چطور است؟

شایان پسر خوبی است که خیلی هم دوست‌داشتنی است. حالش هم خوب است. (می‌خندد)

* فکرش را می‌کردی به این زودی در ترکیب پرسپولیس جا بیفتی؟

پرسپولیس تیم بزرگی است. خوشحالم که توانستم در این تیم به قول شما جا بیفتم و امیدوارم بتوانم رضایت خاطر مربیان و هواداران را فراهم کنم.

* بسیار خوب، مزاحم تو نمی‌شویم. تازه تمرین تمام شده‌ است، حرف دیگری نداری؟

من هم به سهم خودم حادثه تلخ زلزله غرب ایران را به همه مردم کشورتان تسلیت می‌گویم. همه ما بابت این اتفاق ناراحت شدیم و خداوند به بازماندگان این حادثه صبر بدهد. 

خبرورزشی

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-11-16 23:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کریم موتور گازی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
آقا یکی این جوجه عراقی رو توجیه کنه که بیخودی انقدر واسه این پرس پولی سیا گربه رقصونی نکنه چون 2 روز دیگه که پیروزی پولشو نده و مجبور بشه بره فیفا ازشون شکایت کنه باید همه این مصاحبه هاشو پس بگیره اون موقعس که بشینه مصاحبه کنه بگه کریم موتور گازی رو حتی تو بورکینافاسو هم نمیشناسنش و تنها کاری که این بابا بلده چیدن موانع تو تمرین هستش:)))) سایت پرسپولیسی تایید کن که با این حمایت های تابلوت از گوجه ای پوشان پایتخت صدای همه کاربرای تاجی سایتو در آوردی
بشار بوگاتی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۵۷
بشار بشار یا بشار دلداروم میایه ❤❤❤❤❤❤
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر