فهرست
معادله پیچیده گرو و استقلال؛ ناراحتی شفر
معادله پیچیده گرو و استقلال؛ ناراحتی شفر

معادله پیچیده گرو و استقلال؛ ناراحتی شفر

آی اسپورت – الحاجی گرو، مهاجم نیجریه‌ای استقلال با وجود اینکه در دیدار برابر استقلال خوزستان از ابتدا بازی کرد و نمایش نسبتاً خوبی داشت، در بازی با صنعت نفت آبادان 90 دقیقه روی نیمکت نشست و به میدان نرفت. وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی با صنعت نفت در مورد دلایل بازی نکردن او گفت: «به دلیل اتفاقاتی که در گذشته برای گرو افتاده بود، صبح امروز با من صحبت کرد و گفت احساس خوبی ندارد. اگر میلاد زکی‌پور کارت زرد نمی‌گرفت، شاید گرو به بازی می‌آمد، اما چون در بازی بعدی باید به میثم تیموری بازی بدهیم، او را به بازی آوردیم تا کمی روحیه بگیرد».

ماجرا این است که گرو پس از بازی با استقلال خوزستان انتظار داشت که از سوی هواداران استقلال حمایت شود، اما نه تنها حمایت نشد، بلکه انتقادهای زیادی از او صورت گرفت. مهاجم نیجریه‌ای که انتظار چنین رفتاری را نداشت و برای اینکه مقابل تماشاگران در ورزشگاه آزادی قرار نگیرد، از شفر خواست که از ابتدا به میدان نرود. او در تمرینات استقلال نیز به بازیکنان گفته که خوشحال نیست و از روحیه پایینی برخوردار است. گرو خیلی سعی کرده که خودش را نشان بدهد، اما ناموفق بوده است. او در یکی از تمرینات استقلال پیام‌هایی را که برخی افراد در صفحه شخصی‌اش برای او ارسال کرده‌اند به هم‌بازی‌ها و مربیان استقلال نشان داده و اینکه چه رفتارهایی با او شده است. بازیکنان به او گفته‌اند که انتقادها در ایران طبیعی است و نباید ناراحت باشد، اما مهاجم نیجریه‌ای استقلال پاسخ داده که انتقادها از او منصفانه نبوده است. گرو همچنین در رابطه با مسائل دیگر با وینفرد شفر صحبت کرده که باعث ناراحتی سرمربی آلمانی استقلال شده است.

شفر در این رابطه در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان گفته بود: «کارهایی که با گرو انجام شده است، خوب نیست. گرو انسان بسیار خوبی است و در تمرینات با صد درصد وجودش کار می‌کند. او استقلال را خیلی دوست دارد و هر هفته بهتر می‌شود. او هفته گذشته گل نزد، اما پاس خوبی به روح‌الله باقری داد. کارهایی که در خصوص گرو شده است را در کنفرانس‌های بعدی خواهم گفت. من تا به حال ندیده‌ام اتفاقاتی را که برای گرو افتاده است، برای بازیکنان دیگر رخ بدهد. من مانند یک پدر دست گرو را می‌گیرم».

اینها بخشی از مشکلات گرو بوده و هر روز صحبت‌های زیادی در خصوص جدایی او در نیم‌فصل می‌شود. او در استقلال تنها یک بار موفق به گلزنی شده که این گل در جریان بازی نبوده است. با این وجود، یکی دو تیم داخلی به او پیشنهاداتی داده‌اند و شاید گرو در نیم‌فصل دوم تصمیم دیگری بگیرد.

 

تسنیم

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-12-01 11:59:00
نظر دهید

۷ نظر
مسعود زمانی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
ناراحتی شفر از اینه که میدونه گرو بازیکن خوبیه و اگه از نظر روحی شرایطش خوب باشه بهترم میشه و اینو تو بازی با اس خوزستان و سایپا تو جام حذفی هم نشون داد ولی یه مشت رسانه حروم خور لنگی روزی چندین مطلب بر علیهش کار میکنن تا روحیه شو خراب کنن ولی در عوض کاری ندارن که هیچکس آخرین گل گاومیش منشا تو لیگو حتی یادشم نیست!!
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
مسعود زمانی، مانی ابی و ... اخه احمق کیسه کش تو که با اسامی فیک کامنت میذاری واقعا به عقلت نمیرسه محتوای کامنت ها رو تغییر بدی؟ البته درک همچین چیزایی شعور و سواد میخواد که تو نداری.
مسئله مهم هوادارای زامبی کیسه هستن که هرجا برن فقط تباهی به بار میارن؛ مثل ملخ های که دسته جمعی حمله میکنن و همه چیز نابود میشه. یه مشت شلمغز بیکار که حتی تو تمرینات هم راهشون نمیدن میرن خط میندازن رو ماشین بازیکنان.
درضمن همون گل منشا به الدحیل رو یادته؟؟؟ همون می ارزه به کل ارکان نداشته کیسه
امیدوارم شوفر وشوفرزاده اونقدر تو کیسه بمونن تا کاملا به فنا برید
۶
آرش6
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
پیشکسوتان کیسه پرسپولیسی هستند ؟؟؟

یه نگیه بکن به مصاحبه های اینا بعد بیا بگو پرسپولیسیها علیهش حرف میزنند
۴
مهرداد
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
اینجور بگی بهتره:ناراحتی شوفر ازاینه که اگه گرو پرت بشه بیرون حق دلالی شوفر مالیده میشه و ای یعنی یه ضرر مالی بزرگ برا پیرمرد دلال
۸
###
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
مشکل کیسه هوادارای ابله اش هستن برای هزارمین بااااااار
۷
omid
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
یه ایرانی صد در صد دلال میشه ... یه کروات میتونه دلال بسییار خوبی باشه ... امممما تو یه آلمانی ژنی برای باج دادن و دلالی ایران صفتانه وجود ندارد ... درود بر پاکی و صداقت ...
۸ ۱
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
خخخخ باشه تو همین توهم باقی بمونید تا کیسه رو کلا نابود کنه. اتفاقا شوفر و شوفرزاده باید یه دوره فشرده اصول دلالی رو اموزش بدن ولی تو کیسه راحتن چون هوادارای کیسه نفهم تر از این هستن که همچین موضوعاتی رو بفهمن. یه زمانی هم واسه منصوریان شعار حمایت تا قیامت میدادین ولی اخرش شد پیتزافروش. هرچی سر کیسه میاد از نفهمی هواداراشه
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر