فهرست
سرمایه ثبت‌شده پرسپولیس؛ فقط یک میلیون تومان
سرمایه ثبت‌شده پرسپولیس؛ فقط یک میلیون تومان

سرمایه ثبت‌شده پرسپولیس؛ فقط یک میلیون تومان

آی اسپورت - طی چند ماه گذشته بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به صورت جدی از سوی وزارت ورزش دنبال می‌شود و جلسات مختلف برای ورود این دو باشگاه به بورس نیز در حال برگزاری است.

در همین راستا طبق بررسی‌های هیئت واگذاری این دو باشگاه دولتی، سرمایه ثبت شده کنونی باشگاه پرسپولیس فقط یک میلیون تومان است و برای اینکه این باشگاه شرایط لازم برای ورود به فرابوس را به دست بیاورد، این سرمایه باید به مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

بر همین اساس نیز باید سرمایه باشگاه پرسپولیس از محل آورده‌های غیرنقدی این باشگاه نظیر ورزشگاه‌ها، اماکن و ... تأمین شود. برای تحقق این موضوع نیز باید این اماکن و ورزشگاه‌ها به صورت رسمی ثبت شوند تا سهام باشگاه پرسپولیس طبق مصوبه هیئت واگذاری بتواند وارد فرابورس شود.

در این زمینه فعلاً بررسی‌های لازم درباره باشگاه استقلال انجام نشده است و طبق گفته مسئولان واگذاری این دو باشگاه، امور مربوط به باشگاه پرسپولیس جلوتر از استقلال دنبال می‌شود.

  ۱  
آی اسپورت
2020-11-24 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۸:۵۱
بیچاره انهایی که سهام این دو باشگاه با مدیران فاسد انها را بخرند گول نخورید مردم که اینهم یک برنامه دیگه برای تامین بودجه دولت است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر