فهرست
تفاوت «طارمی» بودن و «انصاری» شدن!
تفاوت «طارمی» بودن و «انصاری» شدن!

تفاوت «طارمی» بودن و «انصاری» شدن!

آی اسپورت – چرا «رامین رضاییان» و «صادق محرمی» در عدم موفقیت پرسپولیس در فینال آسیا مقصر شناخنه نمی‌شوند؟ چرا طارمی این وسط از همه بیشتر مقصر شناخته می‌شود؟ چون طارمی درست وقتی داشت در لیگ دسته اول با لباس شاهین بوشهر به میدان می‌رفت، یک‌جایی مثل پرسپولیس او را طارمی کرد و همه انتظار داشتند بعد از بلایی که او سر قرمز‌ها آورد و تا الان هم ادامه دارد، حداقل به تیم محبوبش پشت نکند.

مباحث درباره طارمی و رفتن و مقصر بودن و نبودنش خیلی طولانی و البته تکراری است، اما این وسط از یک مورد مشابه غافل نشویم؛ بازیکنی که از «فجرسپاسی» به پرسپولیس آمد و در این تیم رشد کرد و محبوب شد و اتفاقاً اولین پیشنهاد هنگفت خارجی را هم او از لیگ چین دریافت کرد، اما نرفت؛ «محمد انصاری».

پاره شدن رباط صلیبی او و تصویر دراماتیک روی سکو رفتنش با عصا، در کنار سابقه ذهنی که هواداران از خوش‌وفایی او دارند دقیقاً وجه تمایز طارمی و انصاری است. بازیکنی که رفت، در لیگ قهرمانان آسیا رنگ صعود را ندید، بازیکنی که ماند، به فینال رسید و این‌طور پیروزمندانه لباس قرمزش را به تن دارد.

در شلوغی‌های فینال یک توئیت خیلی جالب منتشر شد؛ «همه ما یک طارمی درون داریم، می‌خواهیم برای رسیدن به پول از همه چیز بگذریم، اما کاش تصمیم بگیریم انصاری باشیم، بدانیم برای محبوب شدن و ماندن باید از پول هم گذشت!»

 

خبر ورزشی 

 

 

۲۷ ۵  
آی اسپورت
2018-11-13 08:29:00
نظر دهید

۵ نظر
امید
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
چرا مغلطه میکنید
خود باشگاه با پیشنهاد خوبی که برای انتقال طارمی رسبده بود موافقت کرد .وطارمی در آن شرایط بهترین کمک را به باشگاه کرد .
چرا از مدیران نمیپرسید چرا با انتقال طارمی موافقت کردند .
چون تو دخل و خرجشون مانده بودند و حدود 700 هزار دلار به جیب زدند و دست آخر طارمی را هم در مقابل هواداران قرار دادند .
۲ ۱
6
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
ایشون یک ماه بود تو تمرینات شرکت نمیکرد و از طرف بعضی واسه رفتن تحت فشار بود
آبی آسمانی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
تنها تفاوتشون اینه که انصاری بزرگ شده مکتب استقلاله و انصافا هم نجابتش به لنگیا نمی خوره
۱ ۱
کاج
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
کیسه اگه مکتب داشت از بازیکن و هوادارش دزد و قاتل نبودن مردک پلشت
پرسپولیس پرسپولیسه !!! !
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
تفاوت این دو نفر از زمین تا آسمان است . ..... من با اینکه خودم به هیچ وج مرده پرست و ..... نیستم اما وقتی که کسی را میبینم که بر پایه تلاش و اعتقاد خود(انصاری به شدت مذهبی است اما در این سه چهار سالی که ما میشناسیمش هیچ وقت ندیدیم بخواهد با استفاده از ریشش تیغ بزند برعکس دوستش مصلح!)مسیر پیشرفت و محبوبیت را طی میکند . همه به او می بالند و افتخاری است برای مسلمانان و مذهب شیعه ، در حالی که از بالا تا پایین رژیم پیشونیشونو داغ میکنند یقه رو میبندند و... تا با استفاده از اسلام حقشونو از سفره انقلاب بردارند و ملت و میهنمان را چپاول کنند از این افراد در ورزش ما هم پیدا میشود و نمونه بارزش رضازاده می باشد...... و اما طارمی مثل پدرش که رئیس صدا و سیمای میلی بوشهره یه زالوی وطن فروش و خونخواره ... در مورد طارمی در پستهای قبلی نظراتم را نگاشتم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر