فهرست
پلن پرسپولیس برای طارمی؛ ترانسفر به قطر
پلن پرسپولیس برای طارمی؛ ترانسفر به قطر

پلن پرسپولیس برای طارمی؛ ترانسفر به قطر

آی اسپورت – پیش از سفر حمیدرضا گرشاسبی به ترکیه، مهدی طارمی نزد سرپرست باشگاه پرسپولیس رفت و گفت:‌ «من مبلغ ۷۸۹ هزار و ۵۰۰ یورو را به ریزاسپور ترکیه بدهکار هستم. حالا شما می‌خواهید بروید و تخفیف بگیرید. ان‌شاءا... که همه این جریمه صفر و بخشیده شود ولی اگر این اتفاق نیفتاد، من تابع تصمیم شما هستم و آمادگی ترانسفر شدن را دارم. اگر به باشگاهی رفتم که ۸۰۰ هزار یورو داد یا بیشتر، ‌بین خودتان و ریزاسپور توافق کنید و همه این پول در اختیار شماست. اگر هم توانستید ۵۰ درصد تخفیف بگیرید، باز ۵۰ درصد باقی‌مانده متعلق به شماست و من حرفی ندارم و...»

با سفر گرشاسبی به ترکیه و مساعدت رجب طیب اردوغان و دولتمردان ایرانی، مسئولان باشگاه ریزاسپور کوتاه آمده و طلب خود را بخشیدند. با این وجود شنیدیم باشگاه پرسپولیس به دنبال ترانسفر مهدی طارمی است. گرچه برانکو به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس خواستار حفظ مهدی طارمی است.

از طرفی قرارداد آقای گل دو دوره گذشته لیگ برتر در انتهای فصل به اتمام می‌رسد و طارمی می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی برود. بنابراین یک دلار یا ریال هم بابت پیوستن مهدی طارمی به تیمی خارجی یا حتی داخلی به باشگاه پرسپولیس نخواهد رسید. بر همین اساس منطق حکم می‌کند باشگاه پرسپولیس به دنبال ترانسفر مهاجم ملی‌پوش خود باشد که بتواند از این راه درآمدزایی کند. جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید مهدی طارمی همان موضع قبل از سفر گرشاسبی به ترکیه را داشته و به سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس بار دیگر گفته است: «برای ترانسفر شدن تابع تصمیم باشگاه پرسپولیس هستم.»

در همین راستا شنیده می شود یک باشگاه قطری حاضر است مبلغ خوبی برای خرید مهدی طارمی بپردازد. آقای گل بوشهری هم فقط یک شرط دارد که اگر بعد از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیشنهادی از اروپا برسد، بتواند از تیم قطری جدا شود.

گفته می‌شود باشگاه قطری موافقت کرده است بندی در قرارداد طارمی گنجانده شود که او بتواند در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی جدا شود و به اروپا برود. بدین ترتیب اگر شنیدید یا خواندید مهدی طارمی راهی لیگ ستارگان قطر شد، چندان تعجب نکنید. به هر حال باشگاه پرسپولیس هم خرج دارد.

 خبر ورزشی

۹    
آی اسپورت
2017-12-19 16:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر