فهرست
سورپرایز برانکو چه خواهد بود؟
سورپرایز برانکو چه خواهد بود؟

سورپرایز برانکو چه خواهد بود؟

 آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ سرمربی‌ای است که کمتر علاقمند به ریسک دارد و هماهنگی و اصرار به تاکتیک مورد نظرش رفتاری است که همواره داشته است که بی گمان این خصیصه‌ای است که اکثر سر مربیان دارند. به عنوان مثال پپ گواردولا در بازی در مقابل لیورپول حتی بعد از پرس شدید قرمز پوان آنفیلد همچنان بازی سازی را از خط دفاعی شروع می کرد همان کاری که در بارسلونا و بایرن مونیخ هم انجام می داد اما حکایت پرسپولیس روز پنجشنبه و بازی برابر گسترش که هفته به هفته اوج می گیرد  فرق دارد.

سوال اول

آیا تغییری در خط دفاعی صورت می گیرد؟ خط دفاع ایده آل برانکو ایوانکوویچ با حضور ماهینی در راست و شجاع و سید جلال در مرکز و انصاری در سمت چپ  است. اما این خط دفاع  با توجه به آمادگی صادق محرمی در دفاع راست در بازی با سیاه جامگان  به  ترکیب قبلی اش بر می گردد؟ آیا این امکان وجود دارد که محرمی در راست باشد و ماهینی به چپ رود و با توجه به غیبت دو هافبک تدافعی انصاری بعنوان مهره ای در جلوی سید جلال و شجاع بازی کند و وظایف ربیع خواه را انجام دهد؟

سوال دوم

پرسپولیس پس از مدتها از دو بازیکن محروم به نامهای کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه دارد. گزینه اولی که به اذهان می رسد این است که برانکو تغییر سیستم دهد و دو باره به سیستم 2-4-4 لوزی برگردد و احمد نور الهی را بعنوان راس پایین و نزدیک به خط تدافعی استفاده کند. گزینه دوم همان گونه که در سوال اول مطرح شد استفاده از زوج انصاری و نور الهی در میانه زمین است  که در این صورت مسلمان به سمت راست خط میانی می رود و احمد زاده روی نیمکت می نشیند. گزینه سوم می تواند با توجه به دوندگی های بی امان سیامک نعمتی از زوج نور الهی و نعمتی در میانه میدان بهره گرفته شود که از وزن و قد مناسبی برای جانشینی کمال و ربیع خواه بر خوردار هستند.

سوال سوم

رفتن طارمی تکلیف رادر خط حمله روشن کرد و دیگر کسی منتظر  او نخواهد بود اما زوج منشا و علیپور که تا به امروز بهترین خط حمله لیگ را صاحب هستند نیاز به پشتیبانی دارند،  آیا در این بازی تئوری موفق بازی با پارس جنوبی دو باره استفاده می شود و ممکن است در دقایق مصلح به خط حمله رود؟ آیا مردانی چون آدام همتی و علوان زاده  که در دقایقی در این فصل به میدان رفتند مجال حضور خواهند یافت؟ در هر حال باید به انتظار تغییرات برانکو نشست و دید که سورپرایز او چه خواهد بود.

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2018-01-16 07:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
برانکو ایوانکوویچ سر مربی است که کمتر علاقمند به ریسک دارد . .
گواردولا ...
قرمز پوان آنفیلد
پرسپولیس پس از مدتها از دو بازیکن محروم به نامهای کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه دارد . . .

باز هم یک متن پر از غلط. انتظاری از آقای عاطف نداریم چون در مقالات قبلی هم سطح سواد و املاشون رو به ما نشان داده بودند. راستش دیگه از آی اسپورت هم انتظاری ندارم چون بارها و بارها ثابت کرده که چیزی به نام ویراستار یا حداقل ناظر در سایت وجود نداره. صرفا تنها چیزی که برای این سایت مهمه اینه که مطالب زودتر بره روی خروجی. از اون مهم تر اینه که هوادار قرمز و آبی و تراکتور و سپاهان و غیره به همدیگه فحش ناموسی بدن. کلا انگار هدف دیگه ای از تاسیس این سایت نداشتید. همه دلخوشی تون شده ده نفر آدم ثابتی که توی همین سایت می چرخند و لیچار می بافند: دنیای شما محدود شده به یه پسر بچه خوزستانی و یه پسر بچه تفتی و یک تعداد پسر بچه مجهول المکان دیگه که عشق عبدالرحمان و خریبین و . . . دارن. حیف وقتی که برای نوشتن همین چند خط از من تلف شد. چون نوشتن همین چند خط هم به شما این توهم رو میده که انگار اهمیتی دارید. تازه با نشر این کامنت می تونید به بقیه هم ثابت کنید چقدر اهل آزادی بیان و گفتگو و تحمل نظر مخالف هستید. ولی برای من اهمیتی نداره. به قول اون نویسنده خدا بیامرز: من فقط برای سایهٔ خودم می‌نویسم که جلو چراغ به دیوار افتاده است، باید خودم را بهش معرفی بکنم.

ممنونم بابت این که اسم خبرنگاری ورزشی رو به لجن کشیدید. ممنونم که توانایی بی نظیر خودتون رو در مبتذل کردن هر چیز و هر مفهومی نشون دادید. ممنونم که به من ثابت کردید فرقی نداره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر