فهرست
گزینه جانشینی امید؛ علی کریمی از سپاهان
گزینه جانشینی امید؛ علی کریمی از سپاهان

گزینه جانشینی امید؛ علی کریمی از سپاهان

آی اسپورت – با جدایی امید ابراهیمی از استقلال و پیوستن او به الاهلی قطر، استقلالی‌ها به سرعت به فکر پر کردن جای خالی او افتاده‌اند. البته گزینه‌های زیادی پیش روی آبی‌ها قرار ندارد اما یکی از بهترین گزینه‌های موجود علی کریمی هافبک فصل گذشته سپاهان است که گفته می‌شود موافقت اولیه خود را برای پیوستن به استقلال اعلام کرده است. او در یکی دو سال گذشته در فهرست خرید پرسپولیس هم قرار داشته اما هر بار به دلایلی این انتقال انجام نشده است و به نظر می‌رسد این بار پیوستنش به استقلال قطعی شود. کریمی قرار بود برای استراحت به ترکیه برود اما تماس استقلالی‌ها باعث شد تا او قید تفریح و استراحت را بزند و با مدیران این باشگاه مذاکره کند. احتمالا تا امشب انتقال او به استقلال رسمی خواهد شد.

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-07-09 18:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
اميرحسين
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
کريمي يک فروغ زودگذر داشت و تموم شد! از سپاهان به دينامو ديپورت از دينامو بدون بازي و نيمکت نشيني در سپاهان! فقط کيروش همچين بازيکني رو به تيم ملي دعوت ميکنه! مثل خانزاده، مثل دژاگه و ...! استقلال اشتباه ميکنه که به جاي ميدان دادن به باقري و جوانان خودش بره سراغ کريمي تمم شده! کمي از برنکو ياد بگيريد!
خخخخ
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۷
هر چقدر توي سپاهان موفق بود اينجا هم موفق ميشه
رجب
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۸
پس این علی کریمی که تو تمربن تراکتور هست کیه
۶
//
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
یه بنجل دیگه
۷
فرهاد
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۷
سپاهان می سازد شما سریع بدزدید . بعد به اصفهانی ها انگ میلیاردی خرج کردن می زنید در این چند سال چند تا بازیکن از سپاهان گرفتید وریا غفوری و همچنین 3 تا ساخته شده های باشگاه ابراهیمی کریمی و سهرابیان.
۵
اصغر
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
عالی با ۲۴ سال سن با پختگی کامل
۲
اصغر
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
عالی با ۲۴ سال سن با پختگی کامل
۱
علی رضــا
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
امید ابراهیمی هم در سپــاهان به اوج رسید..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر