فهرست
نقل قول های روز: ماجرای قائدی و مجاهد
نقل قول های روز: ماجرای قائدی و مجاهد

نقل قول های روز: ماجرای قائدی و مجاهد

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

پرسپولیس موقعیت‌های خوبی را روی دروازه فولاد داشت اما بازی کردن در زمین حریف سخت و سنگین است و گرفتن یک امتیاز از اهواز نتیجه خوبی است. پرسپولیس و برانکو در این بازی خوب ظاهر شدند و اگر بازی را در دقایق پایانی رها نمی‌کردند می‌توانستند برنده بازی هم باشند.

نظر محمد پنجعلی درباره تساوی پرسپولیس مقابل فولاد

ما باید یاد بگیریم که چطور از فضای مجازی و امکانات آن استفاده کنیم؛ بنده به شخصه با خیلی از این مسائل در استقلال برخورد کردم و چوبش را هم خوردم. در مجموع باید بگویم قائدی سرمایه فوتبال ایران است و نباید همان بلایی را که سر «مجاهد خذیراوی» آوردیم سر قائدی هم بیاوریم. در آن طرف هم خود بازیکن باید حواسش به کارش باشد و ما هم در زندگی شخصی کسی دخالت نکنیم.

دفاع امیر قلعه نویی از مهدی قائدی

من تمامی شرایط را در نظر گرفتم و دیدم نساجی مازندران تیم بزرگی است که پتانسیل صعود دارد و به همین دلیل با چشمان باز این تیم را انتخاب کردم. یکی از ملاک های من حضور طرفداران خونگرم و پرشور نساجی بود. داشتن چنین هوادارانی آرزوی هر مربی است و کار کردن در تیمی که این همه طرفدار دارد بسیار جذاب است.

اولین صحبتهای داود مهابادی بعد از انتخاب به عنوان سرمربی نساجی

همه کارشناسان فوتبال می‌دانند که 2، 3 بازی دو تیم با یکدیگر شکل هم نمی‌شود. استقلال در آن بازی میهمان است البته استقلال در آبادان همیشه طرفداران زیادی داشته است اما شرایط زمین مسابقه خیلی مهم است. استقلال تیمی است که فوتبال را روی زمین بازی می‌کند. امیدوارم زمین چمن آبادان برای استقلال مشکل‌ساز نشود. البته تیمی که 4 گل می‌زند از نظر شرایط روحی بسیار وضعیت مطلوبی دارد. به نظر من استقلال شانس اول قهرمانی در جام حذفی است.

نظر بهتاش فریبا درباره شانس قهرمانی استقلال در جام حذفی

۲    
آی اسپورت
2017-12-25 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر