فهرست
قاب روز؛ مورینیو در مرز بغض و گریه
قاب روز؛ مورینیو در مرز بغض و گریه

قاب روز؛ مورینیو در مرز بغض و گریه

آی اسپورت - ژوزه مورینیو از دسامبر گذشته که از یونایتد اخراج شد، بدون تیم است. انتظار می رفت او فصل جدید هدایت یک تیم بزرگ را برعهده بگیرد اما این اتفاق رخ نداد. مورینیو سال گذشته در شبکه روسی RT تفسیر بازی های جام جهانی را برعهده داشت و پس از اخراج از منچستر نیز برای بی این اسپورتس فعالیت می کرد. در نهایت اسکای اسپورتس رسما خبر از شروع همکاری اش با آقای خاص داد و او از بازی تیم های سابقش یعنی منچستریونایتد و چلسی که یکشنبه گذشته در اولدترافورد برگزار شد، کارش در این شبکه تلویزیونی مشهور را شروع کرد.

بسیاری منتظر بودند مورینیو را از فصل جدید روی نیمکت یک تیم بزرگ ببینند اما این انتظار طولانی از حد تصورات شده است. آقای خاص در مصاحبه با اسکای به دوری اش از فوتبال اشاره کرد و عنوان داشت که از این شرایط هرگز لذت نمی برد: «وقتی برای اولین بار به فوتبال آمدم، احساس خاصی داشتم. از آن به بعد برایم فوتبال اتفاق مهمی بود و این مسئله تغییری نکرد. حالا که از فوتبال دور هستم، نمی‌توانم از آن لذت ببرم.»

1
1

او به اینجا که رسید به یکباره بغض کرد و نتوانست به صحبت ادامه دهد. انتشار ویدیوی این لحظه در شبکه های اجتماعی بسیاری را منقلب کرد. کمتر به یاد داریم که مورینیو کنترل احساسات خود را از دست بدهد و در واقع همه او را به عنوان چهره ای خونسرد می شناسیم اما دوری طولانی مدت از نیمکت مربیگری آقای خاص را نیز به زانو درآورده است. این ویدیو واکنش های متعددی در شبکه های اجتماعی داشته و حتی سسک فابرگاس ستاره سابق بارسا و چلسی که در باشگاه لندنی زیر نظر مورینیو کار می کرد، در صفحه توئیتر خود نوشت:« مربی افسانه ای، دل مان برایت تنگ شده. زودتر برگرد مربی.»

۳    
آی اسپورت
2019-08-18 19:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر