فهرست
عربستان چگونه میزبانی را از ایران گرفت؟
عربستان چگونه میزبانی را از ایران گرفت؟

عربستان چگونه میزبانی را از ایران گرفت؟

آی اسپورت - هر چند نزدیک به یک سال از جلسه کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال آسیا برای تعیین تکلیف میزبانی ایران و عربستان می گذرد اما حالا خبری از این جلسه به بیرون درز کرده که بسیار عجیب است.سال قبل، در قطر این جلسه مهم برگزار شد و پس از آن کنفدراسیون فوتبال آسیا تصویب کرد در لیگ قهرمانان امسال هم عربستان و ایران در کشور ثالث رودروی هم قرار بگیرند.

در آن جلسه، تمام اعضای کمیته مسابقات آسیا حضور داشتند. علاوه بر آنها، نماینده ایران و عربستان هم در جلسه بودند و قرار بود مستندات و مدارک خود را ارایه دهند. علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال هم به نمایندگی از ایران در جلسه حاضر بود. او پوشه به دست راهی جلسه شد و در این سفر، کسرایی مسئول روابط بین الملل سازمان لیگ و عضو کمیته بین الملل فدراسیون هم همراهی اش می کرد. قرار بود کسرایی به عنوان مترجم در جلسه حاضر باشد و تمام حرف ها را به اسدی منتقل و حرف های او را هم به دیگران انتقال دهد.

قبل از شروع جلسه اما اتفاقی افتاد که حالا نزدیک به یک سال بعد لو رفته است؛ مترجم اسدی را در جلسه راه ندادند! دبیر کل فدراسیون فوتبال هم که اصلا تسلطی به زبان انگلیسی ندارد، مجبور شد به تنهایی و بدون مترجم در جلسه این مهمی حاضر شود.با توجه به اینکه او زبان بلد نبود و نمی توانست هیچ مسئله ای را منتقل و یا از حق ایران در جلسه کمیته مسابقات دفاع کند، در نهایت کنفدراسیون میزبانی را از ایران گرفت و قرار شد بازی ها در کشور ثالث برگزار شود.

 

خبرآنلاین

۴ ۷  
آی اسپورت
2017-02-24 11:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
امیر
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
فقط تصور کنین جناب اسدی با لال بازی و انگلیسی در حد سوم دبیرستان چکار کردن تو جلسه...
۵
امید از تفت
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
خوبه رسانه ها همت کردند اسدی را برکنار کنند چون همگی حامی کیروش هستند
۱
مسعودم
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
فکر میکنین امثال ماها که اصرا به ماندن کی روش داریم..از چه میترسیم؟؟از امثال ایشان که بیایند بر مسند امور..و کارهایی را در تیم ملی مان بکنن که قبل از این میشد..کارهایی که سالهاست اثری از آن در تیم ملی نیست..پ.ن..دخالت دادکان در ارنج تیم ملی بنا بر اعتراف صریح خودش..در زمان مربیگری برانکو..و دعوای کی روش با همین آقای اسدی برای کوتاه کردن دستش از دخالت در امور تیم ملی..
۷ ۲
امین
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۹
من پرسپولیس برانکو رو دوست دارم...اما
وقتی یاد دادکان و دایی می افتم که برای تیم ملی برانکو تصمیم می گرفتن و برانکو هیچ کاری نمی کرد...حالم بد میشه از عدم مدیریت برانکو
برانکو به واقع کاریزما نداره...اما تاکتیک روبلده
۶
محسن هوادار فو تبال
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
من خودم پرسپولیسی ام وطرفدار کیروش
اما انگار دوستان کیسه کش ما از حب حسین طرفدار کیروش نیستن از بغض معاویه الان طرفدار کیروش شدن
هر کسی علیه پرسپولیس موضع بگیره ..چه حق داشته باشه یا نداشته باشه ..کیسه کش ا حمایتش می کنن .......
۴
hero
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
یه خر به تمام معنا تو جلد آدمیت .
مسعود
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۵۵
عزیز جان بهترین وکیل ها و مترجم ها هم در جلسه حضور داشتن میزبانی رو از ایران میگرفتند چون مسئولین بی عرضه و بی لیاقت ما دنبال باج دادن و سرپوش کذاشتن روی کارهای کثیفشون در فوتبال هستن حالا میزبانی یه بازی که مسئله ای نیست خودشون سرکار باشن بقیه اش مهم نیست
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر