فهرست
شایعه روز؛ فتحی سه استقلالی را اخراج کرد؟
شایعه روز؛ فتحی سه استقلالی را اخراج کرد؟

شایعه روز؛ فتحی سه استقلالی را اخراج کرد؟

آی اسپورت – امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال امروز در تمرین این تیم حاضر شد و با بازیکنان صحبت کرد. او دلیل جریمه 20درصدی بازیکنان را هم به آنها گفت و از آنها خواست تا بیشتر تلاش کنند. اما برخی رسانه‌ها امروز مدعی شدند که بعد از پایان صحبت‌های فتحی، یکی دو بازیکن استقلال پاسخ تندی به او داده‌اند و این باعث ناراحتی وینفرد شفر هم شده است. گفته می‌شود روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی بعد از این گفتگوها از تمرین کردن منع شده‌اند! حتی صحبت از اخراج آنها هم به میان آمده است.

1
1

هنوز نمی‌شود با قاطعیت از صحت این اخبار مطمئن بود اما مرور تصاویری که از تمرین امروز استقلال در سایت رسمی این باشگاه منتشر شده به نوعی تاییدکننده شایعات است. در تصاویر مربوط به جلسه فتحی با استقلالی‌ها، همه بازیکنان حضور دارند. اما در تصاویر تمرین که بعد از این جلسه برگزار شده هیچ خبری از چشمی و اسماعیلی نیست و این احتمالا به معنای تایید خبر اخراج یا حداقل کنار گذاشته شدن موقتی این دو بازیکن از تمرینات است.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2018-11-03 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
...
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
نه توانش رو دارن نه جراتش رو؛ هرسه تاشون بازی بعد فیکسن
فب ببل
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
از صبح که پرسپولیس باخته مزدور های ایوانکوویچ اومدند سراغ استقلال :))))
۸ ۱
@
يكشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
یعنی خبر دروغه؟ خخخخ
تو کیسه فلاکت زده اوضاع خراب تر از اونیه که امثال تو خودشون رو سرگرم پرسپولیس کردن.
لابد برانکو به بازیکنان کیسه گفته اعتراض کنن؟
تا هوادارای بی عقلی مثل تو هستن کیسه هیچی نمیشه خخخ
۱
کسری
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
جرات این کارها رو ندارن ,مگه با طارق چی کار کردن؟؟الان یه بازیکن کیسه بیاد پرچم و لوگپ کیسه رو بکنه تو سیفون در بیاره بماله تو سر فتحی و شفر و طرفدارها بعدش تازه براش میمالن.جرات اینکارها رو ندارن .بابا داریم از کیسه صحبت میکنیم ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر