فهرست
جشن تولد کیمیا در بیمارستان: بیست سالگی
جشن تولد کیمیا در بیمارستان: بیست سالگی

جشن تولد کیمیا در بیمارستان: بیست سالگی

آی اسپورت - دختر تاریخ ساز تکواندوی ایران در حالی فردا وارد بیستمین بهار زندگی می شود که شب تولدش را باید در بیمارستان سپری کند. کیمیا علیزاده بعد از حضور در رقابتهای قهرمانی جهان کره و بازگشت به تهران شرایط روحی و جسمانی خوبی نداشت و درنهایت به بیمارستان منتقل و بستری شد. طی یکی دو روز گذشته شایعات زیادی مبنی بر بیماری های سخت این تکواندوکار نگرانی جامعه ورزش کشور را به دنبال داشت.

محمدرضا معتمد پزشک کیمیا علیزاده دراین رابطه می گوید: «من نمی‌توانم و اجازه ندارم اطلاعات پزشکی بیماران را دراختیار کسی قراردهم. ولی بیماری که شایعه شده به هیچ عنوان صحت ندارد و می‌توانم بگویم جای نگرانی نیست. علیزاده مبتلا به یک بیماری ویروسی است که درحال انجام اقدامات لازم برای رفع این مشکل هستیم و کارهای درمانی به خوبی پیش می‌رود و بعد از طی کردن این مراحل او می تواند بدون مشکل به کار خود ادامه دهد.»

اگرچه سخنان دکترمعتمد نگرانی‌ها درشرایط حاد کیمیای تکواندو را تا حدودی برطرف می‌کند، ولی سئوال اینجاست که چرا شرایط ورزشکاری را که می‌تواند سال‌ها درسلامت کامل برای ورزش ایران و تکواندو مدال آوری کند با بی تدبیری به خطر می‌اندازند. ظاهرا کیمیا از بدو ورود به کره جنویی با سرگیجه مواجه می‌شود و بواسطه همین شرایط مسئولان فدراسیون و پزشک همراه تیم ملی نباید اجازه حضور در مسابقات را به او می‌دادند.

اینکه این دختر چگونه درشرایطی که در روز مسابقه سرگیجه داشته موفق به کسب مدال نقره شد، خود جای سوال دارد ولی نمی‌تواند دلیلی بر اصرار حضور او در مسابقات جهانی باشد! کیمیای تکواندو فردا ۱۹ تیرماه وارد بیستمین سال زندگی می‌شود و این در شرایطی است که باید امشب را در کنار خانواده و دوستان اما در بیمارستان سپری کند.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-07-09 14:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ياشار
يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۸
شيرزن ايرانى ، افتخار مايى . اميدوارم سلامتيت رو زود به دست بيارى . لعنت به هركى واسه اين دختر شايعه درست ميكنه . بزارين زندگيشو بكنه . اي باباااااااا
۷
بی طرف
يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه و خیلی زود برطرف بشه.ارزش این مدال خیلی بیشتر از صعود تیم ایران به جام جهانی با این سرمربی و بازیکنها هست.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر