فهرست
اتفاق ویژه؛ شیک پوشی به سبک جلالی
اتفاق ویژه؛ شیک پوشی به سبک جلالی

اتفاق ویژه؛ شیک پوشی به سبک جلالی

آی اسپورت – مجید جلالی در طول سالیان طولانی مربیگری اش همیشه با لباس ورزشی و گرمکن‌های معروف آدیداس خود تیمش را از کنار زمین هدایت می‌کرد اما زمانی که دیروز مربی موفق پیکانی‌ها وارد ورزشگاه شد، همه او را با یک ظاهر جدید و البته شیک دیدند! آقا مجید دیروز برای اولین بار در طول دوران مربیگری‌اش با کت و شلوار روی نیمکت نشست و این موضوع یکی از اتفاقات جالب بازی دیروز مشهد بود.

مجید جلالی
مجید جلالی

جلالی دیروز با تغییر پوشش خود پس از سال‌ها اتفاق تازه‌ای را در دوران مربیگری‌اش رقم زد تا به قول خودش کار در پیکان و حضور در کنار این تیم باعث شده باشد در 60 سالگی تا این حد سر شوق بیاید و حاضر شود برای اولین بار کاری را انجام بدهد که همیشه در مصاحبه‌هایش می‌گفت هیچ وقت از پس انجام دادنش بر نخواهد آمد.

مجید  جلالی
مجید جلالی

این در حالی است که در سال‌های اخیر شایعاتی درباره لباس‌های خاص و همیشگی آقا معلم و رنگ خاص گرمکن‌هایش به گوش می‌رسید اما او این بار ترجیح داد از جادوی تغییر برای پیروزی تیمش استفاده کند که این تکنیک او به خوبی جواب داد. به این ترتیب شاید از حالا به بعد در لیگ برتر یک آقا معلم خوش تیپ و متفاوت را لب خط در حال هدایت تیم‌هایش ببینیم.

 

ورزش سه

  ۱  
آی اسپورت
2017-04-21 13:35:00
نظر دهید
۱ نظر
ضدفور
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
ایشون مربی پیکان هستند نه "مربی موفق پیکان" لطفا تصحیح بفرمایید...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر