فهرست
برانکوی صلح جو؛ به کی‌روش اعتماد دارم
برانکوی صلح جو؛ به کی‌روش اعتماد دارم

برانکوی صلح جو؛ به کی‌روش اعتماد دارم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ درباره شایعه موافقتش با برنامه‌های آماده‌سازی کارلوس کی‌روش سخنان تازه‌ای را مطرح کرد. برانکو پیش از تمرین امروز تیمش گفت: «قبل از هرچیز من به حرف‌های قبلی خودم برمی گردم. اینکه هیچ نامه رسمی درباره خواسته‌های آقای کی‌روش به دست ما نرسیده است. قطعا ما از کیفیت آقای کی‌روش و نتایج فوق العاده‌اش در سال‌های حضور در ایران اطلاع داریم و می‌دانیم که ایشان قصد دارند در جام جهانی بهترین نتیجه را بگیرند اما چرا پیش از هر چیز یک برنامه رسمی و خواسته‌های ایشان در اختیار ما گذاشته نمی‌شود؟ سوال من این است که باید دقیقا با چه چیزی موافقت کنم؟»

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: «وظیفه ما حمایت صد درصدی از تیم ملی است و همه این اطمینان را از من داشته باشند که تمام تلاشم را برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی به سهم خودم خواهم کرد. هدف بزرگ ما پیروزی ایران در جام جهانی و صعود به دور دوم است و در این زمینه به همراه سایر مربیان لیگ کنار آقای کی‌روش خواهیم بود؛ اما لطفا ما را از جزییات کاری که قصد دارید انجام بدهید رسما مطلع کنید.»

برانکو با اشاره به پاسخ کی‌روش به کرانچار گفت: «آقای کی‌روش درباره موضوع اعتماد صحبت کردند و ما قطعا از نظر فنی به ایشان اطمینان داریم، اما باید درباره کاری که باید برای تیم ملی انجام بدهیم، باخبر بشویم. من دیروز هم در تمرین پرسپولیس به بازیکنان تیم گفتم که حمایت صددرصدی از تیم ملی وجود خواهد داشت. اما بد نیست درباره اینکه چه برنامه ای وجود دارد و چه همکاری ای از ما مورد نیاز است، با ما صحبت بشود. در حال حاضر من از طریق مردم یا رسانه‌ها در جریان مسائل قرار می‌گیرم. در حالی که روش صحیح مطلع کردن ما از طریق یک نامه رسمی است. دوباره تاکید می کنم تیم ملی حمایت کامل پرسپولیس را با خود خواهد داشت.»

۱۸ ۵  
آی اسپورت
2018-01-02 11:59:00
نظر دهید

۵ نظر
saman
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
تقدیم به نویسنده ی مطلبی با عنوان انتقاد از برانکو: لطفا به تیم ملی رحم کن!
شنبه، ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۳۴
تاسف به مغز و قلم ایشون
امید از تفت
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
برانکو کارش درسته. اگر طرف مقابل حسن نیت داشته باشه، کمال حسن نیت و همکاری را نشون میده.
ایمون زاید
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
درود به شرفت مستر
آرش
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
تا دیروز تمام خبرا بر شکل‌گیری جنگ جهانی سوم بین کیروش و برانکو دلالت میکردن، الان که خورده تو ذوقشون و دستشون مونده تو پوست گردو موندن چطوری و به چه دلیل پرسپولیس رو بحران‌زده جلوه بدن.
ساشا
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۷
امیدوارم خناسان وعیب جویان اگر از الگوهای ایرانی و شرعی اخلاق رو یاد نمی گیرند ، حداقل از این خارجی های جنتلمن چیزهایی یاد بگیرند. این همه هم مقاومت کردن در مقابل فهمیدن خیلی شاهکاره!!!!!!!!!! کسانی که به برانکو بی منطق و بی دلیل می تاختند حالا لال شدن و صداشون در نمیاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر