فهرست
جنگ کی‌روش-برانکو در رسانه‌های امارات
جنگ کی‌روش-برانکو در رسانه‌های امارات

جنگ کی‌روش-برانکو در رسانه‌های امارات

آی اسپورت - سایت ارم نیوز امارات در گزارشی کوتاه به بررسی نبرد رسانه‌ای سرمربیان تیم ملی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس پرداخت. این سایت نوشت: «نبردهای رسانه‌ای کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ به مرز انفجار خود رسیده است و تلاش‌های فدراسیون فوتبال ایران برای آشتی میان آنها را خنثی کرد.»

این رسانه اماراتی در گزارش خود نوشته: «کارلوس کی‌روش در حساب فیس‌بوک خود حمله شدیدی متوجه برانکو ایوانکوویچ کرد و او را خیانت‌کار نامید. سرمربی پرسپولیس نیز با دیکتاتور خواندن کارلوس کی‌روش او را فردی نالایق برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران دانست.»

خبر سایت ارم نیوز امارات
خبر سایت ارم نیوز امارات

ارم نیوز با اشاره به آغاز مشکلات میان کی‌روش و برانکو از زمان برپایی اردوی تیم ملی فوتبال ایران در امارات و بازگرداندن ملی‌پوشان پرسپولیس به تهران توسط سرمربی پرتغالی نوشت: «در این رویداد مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران از کی‌روش حمایت کرد و با نامطلوب خواندن اظهارات برانکو، کی‌روش را یک مربی بزرگ دانست.» در پایان گزارش رسانه اماراتی استعفای اخیر کارلوس کی‌روش از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران و تلاش تاج برای منصرف کردن او از این تصمیم مورد توجه قرار گرفت.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-19 10:50:00
نظر دهید

۲ نظر
رضا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۳
خوش به حال اسدي و دارو دستش
۲
رضا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
فکر کنم الان اماراتی ها هم دارن فدراسیون ما مسخره میکنند که چه صبری دارند که این مرتیکه هتاک و زیاده خواه (کیروش) رو تحمل میکنند!! اونها سابقه کار با کیروش رو دارند و حتما خوب میشناسندش!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر