فهرست
حکایت فهرست کی‌روش
حکایت فهرست کی‌روش

حکایت فهرست کی‌روش

آی اسپورت – کی‌روش ۲۴بازیکن را برای اردوی ترکیه انتخاب کرده است‎؛ وریا غفوری، سیدجلال حسینی، سیدحسین حسینی و کاوه رضایی در لیست انتظار هستند. بیشترین اعتراض ها به این فهرست  است و در مورد بقیه خط خورده ها کمتر اشکالی مشاهده می شود،  نگاهی به این اعتراض ها می‌کنیم:

یک؛ سید حسین حسینی: به نظر می رسید این دروازه جوان و درخشان تیم استقلال در لیست جام جهانی باشد. حسینی در بازی های آخر استقلال بر روی نیمکت رفت بود  رحمتی جانشین او شد که بی هیچ تردید بهترین دروازه بان حال حاضر ایران است اما .. سر‌مایه گزاری کی روش در سالهای اخیر بر روی بیرانوندی است که آماده نیست و رشید مظاهری هم دروازه بان اصلی ذوب آهن با تجربه حضور  در لیگ قهرمانان آسیا  و عابد زاده هم تجربه بازی در لیگ پرتغال و رو یا روئی با تیمهای بنفیکا و پورتو و... دارند.

دو؛ کاوه رضائی: ترافیک در خط حمله ایران زیاد است اما حضور نام دژاگه بعنوان مهاجم در این لیست عجیب است اما در هر حال  به حدس می زنیم که آزمون و جهانبخش و کریم انصاری فر هرچند که در لیست هافبک ها است  تک مهاجم ایران باشند. به نظر می رسد تیم ملی ما به احتمال فراوان با سیستم ۴-۱-۴-۱ در هنگام دفاع و ۴-۳-۳در تهاجم بازی خواهد کرد و طارمی و انصاری فرد و قدوس و امیری و ترابی و جهانبخش  تراکمی ایجاد می کنند که بازیکن هافبک و مهاجم به نسبت کاوه رضائی تنها مهاجم اولویت دارد.

سه؛ وریا غفوری: به نظر می رسد با توجه به قابلیت های تهاجمی ورویا و بازی با اسپانیا و پرتغال و حتی مراکش  کی روش مدافع کناری ایستا خواهد داشت شاید مردی چون پژمان منتظری  و حضور رضائیان  که از شکنندگی کمتری برخوردار است دلیل حذف وریا شده است. بازی قلی زاده در دفاع کناری در بازی در برابر امید ازبکستان این تئوری هم اضافه می کند که شاید او قصه مهدوی کیا را تکرار کند. مهاجمی که روزی یک مدافع بین المللی راست شد. مردی که ۸سال از وریا کوچکتر است.

چهار؛ سید جلال حسینی: حذف سید جلال حسینی سوال بزرگی است. پور علی گنجی بازیکن اول دفاع میانی است و در کنار او سید جلال بهترین گزینه است و بی گمان نمی توان روزبه چشمی و خانزاده را  از او بهتر دانست. پژمان منتظری  به نسبت زمانی که در قطر بود افت کرده است اما به نظر می رسد حضور خانزاده در لیست انتظار منطقی تر بود. زیرا سید جلال یکی از عوامل اصلی ثبات خط تدافعی تیم ملی و پرسپولیس است و مسئله سن او وقتی مطرح می شد که آمادگی نداشته باشد که بی گمان دارد.

 

۱۲ ۲۲  
آی اسپورت
2018-05-20 22:50:00
نظر دهید

۲۲ نظر
مارال
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۱۲
ینی چی آخه کیروش چشم شده ؟! مگه میشه اینا نباشن؟؟؟!!!
اونم از آهنگ که نوحی دفاع مقدسِ اینم از لیست و اونم از پیرهن!
واقعا فاجعه است !!!!!
بابک66
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۴۴
همه ی حامیان کیروش سن سید جلال و وریا رو بهونه میکنن. اما جواب نمیدن با این معیاری که تعریف کردن دلیل دعوت از شجاعی چی بوده؟ بنظر من کیروش تصمیم به جوانگرایی گرفته اما از اونور بوم داره میافته. خط دفاع تیم ملی و پرسپولیس بدون سید جلال هیچه.\r\n
۱
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۰
منم خودم از حامیان کیروش ام اما واقعا خط خوردن وریا و سید جلال و درک نمیکنم !
۱
امید از تفت
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۳۴
قضیه لیست تیم ملی به همین اردوی اخیر تیم ملی و عدم حضور بازیکنانی که در باشگاههای آسیا بودند برمگیرده. منتها شفر رفت پاچه خواری کیروش و قضیه را حل کرد و الان از استقلال 4 بازیکن در تیم ملی هستند ولی سیدجلال را بخاطر اینکه همراه پرسپولیس بود قربانی کرد. 5-6 نفری که در اردوی اخیر بودند همگی هستند از جمله خانزاده و قلی زاده و . . . در هر صورت امیدوارم در جام جهانی نتیجه بگیریم چون بودن یک یا دو بازیکن در تیم ملی خیلی نمیتونه اثرگذار باشه. تیم ملی پتانسیل صعود از گروه و حتی صعود به مراحل بالاتر جام را داره
۶
Ashkanred
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
اگر برای نظر مردم احترامی قاءل هستید.حداقل تا الان چهل و سه درصد مردم حتی برای این تیم یک امتیاز قائل نیستند و چالبه بودیم در سه جام جهانی قبلی همه امیدوار بودند و بپذیرید که آقای کیروش امروز محبوبیت چهار سال گذشته رو ندار
۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
آخه قربونت برم بقیه که تو تیم آبی و قرمز نیستند تا راجع به اونا مطلب بنویسی!
خداییش چندتا بازی خانزاده یا قلی زاده یا ترابی یا عابدزاده را دیدی!
خداییش چندتا دیدی!
چند سال از جام جهانی آلمان گذشته ولی هنوز همه میگن برانکو با نامها مماشات کرد و زورش به نامدارها نرسید؛
حالا کی روش بی خیال رسانه و انبوه طرفداران قرمز و آبی بازیکنانی را دعوت کرد که به کار تیم ملی مد نظرش میان ،
شما هم اگر اینا جزو آبی و قرمز نبودند محال بود صداتون دربیاد
سعيد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۲۴
شما که ديدي بگو خانزاده چه گلي زده تو ليگ؟ ما رو هالو فرض کردي يا خودت هالويي؟ بوي تعفن جانبداري هاي بي عقل و منطقت تمام فضاي مجازي رو برداشته!
فرهاد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
اقا سعید چرا انزمان که خانزاده در پرسپولیس بود به حضور او اعتراضی نداشتی ؟ چرا 4 سال قبل به حضور خانزاده و حقیقی اماده بخور اعتراض نکردی و از حق رحمان احمدی دفانکردی ایا غیر از این است که نگاه همه شماها رنگی است و گناه خانزاده را در این می دانید که عضو این دو باشگاه مافیایی نیست
حرف حساب
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۲۳
اگر کيروش دنبال عناصر دفاعيه پس قلي زاده در نقش مدافع چه ميکنه؟ تازه همه ميدونند وريا در دفاع از رامين بهتره! اگه بحث حمله است پس پژمان چه کراه است! دقت مردي کاملا تناقض داري در متنت!
اميرحسين
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۲۷
منطق کيروش: شجاعي با 36 سال سن که پستش هافبکه از سيد جلال که دفاعه بيشتر توان دويدن و جنگين داره!!
آنتي شومن واقعي
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۲۹
وقتي يه مشت احمق پاچه خوار دور خودش تو تيم ملي جمع کنه که هر چي بگه اونها بگن به به، قطعا شما درست ميفرماييد، اين ميشه ليست تيم ملي ما و حق کساني مثل سيد جلال وريا عليپور و ... راحت خورده ميشه!
آنتی شومن
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۵۱
احمق تا دیروز با شانس و سلام وصلوات از باخت وحذف جلو الجزیره فرار کردی و صدات در نمیومد .حالا زبونت باز شد.تیم ملی در اختیار کیروشه و قرار نیست امثال تو بجای نظر دادن فضولی کنن.مگه وقتی برانکو مسلمان را بازی نداد کسی گله و شکایت کرد.شما لازم نیست وکیل مدافع سید جلال وبقیه باشی.احمق هم خودتی.توهین نکن
فرهاد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
سرمربی تیم ملی کی روش است تیم ملی پرسپولیس نیست که پرسپولیسی ها برای ترکیب ان نقشه بکشند شما برو از وجود سوپر من در باشگاه خودتان لذت ببر و دنبال این باشید که در مرحله بعد مثل بازی با الجزیره به روغن سوزی نیفتد ما طرفدار تیم ملی و کی روش هستیم و به همه بازیکنان انتخابی حتی اگر عضو سیاهجامگان باشد افتخار می کنید
۱
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
به سعید
نه منم ندیدم ولی به سرمربی باتجربه ی تیم ملی اعتماد دارم ایشون که رسانه و خبر نگارند و به سرمربی هم اعتقادی ندارد باید یه دلیل منطقی و فنی بیاورد نمی شود که همینطوری نظر داد و این نظر را در سایت برای خواندن مردم گذاشت.
۶ ۱
....
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۳۰
به سرمربی که هیچوقت نیست ولی میدونه خانزاده از سید جلال بهتره!! بله این دلیل منطقیه دوستان یاد بگیرند!
شهرام
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۰۶
خداروشاکرم مربی تیمم اینقدر جسارت داره هر کسی رو که فکر میکنه مناسب نیست (شاید به اشتباه) میزاره کنار و فقط به مسائل فنی نگاه میکنه نه هجمه ها و خواست هوادارا و رسانه های سرخابی!
کیروش میتونست علیپور رو دعوت کنه ولی بزاره نیمکت یا سید جلال و... تا کسی دم نزنه. ولی خب اون کاری رو کرد که معتقده درسته و البته تا الانم همیشه ایده هاش جواب نداده و حتی نامبالات ترین هوادارش که کریمی باشه هم اذعان میکنه کیروش از بعد فنی عالیه.
من همیشه از اعتماد به کیروش رو سفید شدم و معتقدم بازم کیروش ایده هاش جواب میده.
یادمون باشه اصن برای موفقیت تیم ملی چیزی به اسم ستاره وجود نداره که بخواد منجی تیم بشه! این کل تیم و ساختارش هست که باید ستاره باشن نه اجزاش. وگرنه نه سید جلال و نه هیچ بازیکن دیگه به شکل فردی در سطحی نیستن که بتونن ازاری به بازیکنای روبرومون برسونن!
این کله تیم هست که باید بدرخشه و با ساختار و تاکتیک مناسب حریفامون رو اذیت کنیم.
همه برای تیم ملی.
....
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۳۱
همیشه به این حرکات جسارت نمیگن بعضی وقتها اسمش میشه حماقت! گفتم در جریان باشی!
فرهاد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
دقیقا همین است حماقت ان بود که مربیان تیم ملی هنگام انتخاب بازیکنان قانون های 7-7 یا 8-8 را اجرا می کردند که از هر دو تیم به تعدا مساوی بازیکن باشد و برای جور شدن این فرمول چه حق هایی را ناحق می کردند هنوز اشک های ویسی بدبخت که قربانی این قانون شد و برای مساوی شدن تعداد سرخابی ها و اعزام نوازی حق او خورده شد را از یاد نبرده ایم خدا را شکر این مربی اهل این بچه بازیها نیست و به تعصبات رنگی هواداران بدون اطلاع و بازیکن شیفته اهمیتی نمی دهد و هر کاری را که صحیح دانست انجام می دهد درود بر کی روش کبیر
اسمان
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۵۱
وریا وسیدحسینی احتمالا به توصیه شفرخط خوردن چون این اواخرباهاش کنتاکت داشتن.وسیدجلال بخاطر بازی رفت الجزیره که محروم بود ولی به امارات رفت.
۲
تو سر سگ میزنی منتقد ریخته
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۱۸
شماها مونده بفهمید توی سر این آدم چی میگذره. اولا که لیست بعد از دو تا بازی بعد مشخص میشه. و همین امروز علی کریمی تو اینستاگرامش نزده سید جلال و برانکو براش دارن میرقصن که کیروش دلاله و فلان.
ووریا هم چسناله ددریوش گذاشته که شاید اونقدر به حساب نیاد. اما تیم کیروش بدون شک بهترین بالانس روانی رو خواهد داشت. هنوز زوده بفهمید یک شطرنجباز ماهر چرا باید اول بازیش دفاع سیسیلی بذاره. نتیجه آخر مشخص میشه. اما با رفتار کودکانه سیدجلال در اینستاگرام و وریا شک دارم این دوتا انتخاب بشن. حسین حسینی هم به اندازه کافی بدون تعادل هست. میمونه کاوه رضایی. به نظرم کاوه و شاید وریا برگردن. اما اون دو حسینی ری اکشن درستی نشون ندادن
بابک66
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۴۳
همه ی حامیان کیروش سن سید جلال و وریا رو بهونه میکنن. اما جواب نمیدن با این معیاری که تعریف کردن دلیل دعوت از شجاعی چی بوده؟ بنظر من کیروش تصمیم به جوانگرایی گرفته اما از اونور بوم داره میافته. خط دفاع تیم ملی و پرسپولیس بدون سید جلال هیچه.
۱
فرهاد
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
کجا همه حامیان کی روش سن را بهانه کردند کیفیت سید جلال و وریا به درد تاکتیک های مربی نمی خورد تیم ملی که باشگاه شما نیست مربی تفکراتی دارد و در قبال مسئولیتی که دارد حق انتخاب دارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر