فهرست
طلب کادر فنی پرسپولیس؛ بالای یک میلیون دلار
طلب کادر فنی پرسپولیس؛ بالای یک میلیون دلار

طلب کادر فنی پرسپولیس؛ بالای یک میلیون دلار

آی اسپورت - رفتن برانکو، یکی از داغ‌ترین خبرهای فوتبال این روزهاست. برانکو ایوانکوویچ بعد از سه قهرمانی پیاپی و قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی در یک فصل، بی‌تردید می‌تواند برای هر تیمی بهترین گزینه باشد. کسی که با این افتخارات هر مسوولی را مجاب می‌کند که برای نگه داشتنش هزینه کند. برانکو اما حتی مطالبات خود را هم به طور تمام و کمال دریافت نکرده است.

نگاهی به جزییات مبالغ قرارداد او و دستیارانش در پرسپولیس خبر از این دارد که برانکو ایوانکوویچ با احتساب مبلغ قرارداد و پاداش‌ها و سایر مبالغی که براساس قرارداد باید به کادرفنی پرداخت می‌شده، در مجموع یک میلیون و صد و هشتاد هزار یورو است.

خود برانکو در حال حاضر مبلغ ۹۸۰ هزار یورو از باشگاه پرسپولیس طلب دارد. ۱۰۳ هزار یورو هم طلب زلاتکو، برادر او از باشگاه پرسپولیس است. از مبلغ یک میلیون و صد و هشتاد هزار یورویی طلب کادرفنی پرسپولیس، ۷۴ هزار یورو به طلب ایگور پانادیچ مربوط می‌شود و ۲۳هزار یورو هم باید به مارکو پرداخته شود.

طلبی که با یوروی ۱۵ هزار تومانی، حدود ۱۷میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای باشگاه پرسپولیس هزینه در بر خواهد داشت اما آخرین خبر مبنی بر این است که باشگاه پرسپولیس چنین مبلغی را نمی‌تواند به برانکو بپردازد. وزارت ورزش هم ظاهراً تصمیمی برای کمک به باشگاه پرسپولیس ندارد و همین موضوع باعث شده که مذاکرات برای ماندن برانکو تا‌کنون به جایی نرسد.

برانکو بارها در صحبت‌های خود تأکید کرده که کار در ایران را دوست دارد و طبیعی است بخواهد با تیمی که چند سال است می‌شناسد و در آن موفق بوده، کارش را ادامه دهد اما رقم مطالباتش هم به اندازه‌ای نیست که بتواند به راحتی از آن بگذرد. به خاطر همین چاره‌ای ندارد جز اینکه تنها ۵ روز منتظر باشگاه پرسپولیس بماند.

واقعیت این است که مطالبات برانکو و مبالغی که او یا حتی گزینه‌های مدنظر استقلال در مذاکرات از باشگاه‌های ایرانی طلب می‌کنند، مبالغ غیر معقول و بالایی نیست که اگر نوسانات ارزی نبود و قیمت دلار و یورو تا این اندازه بالا نمی‌رفت، بی‌شک این مبالغ، اینقدرها هم غیرمعقول به نظر نمی‌رسید.

حالا این سوال مطرح می‌شود که آیا باشگاه پرسپولیس بدون کمک وزارت ورزش می‌تواند چنین مبلغی را به برانکو و دستیارانش بپردازد و آنها را برای ماندن متقاعد کند؟

 

ایران ورزشی

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-06-08 14:59:00
نظر دهید

۴ نظر
.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۹
پول برانکو اصلا تمومی نداره . فکر کنم قرارداد برانکو و دستیاراش زیر ۱۰۰ میلیارد تومان نیست.
اسمان
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۷
درامدباشگاه از اسپانسر.تبلیغات.پاداش فیفابابت جام جهانی.نایب قهرمانی دراسیا بالای صدمیلیارد است.حالا مدیرعامل بیادشفاف سازی بکنه.این درامدکجاهزینه شده.لطفاسازمانهای بازرسی ورود کنن.
احسان تاجی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۴۸
صد میلیارد رو از کجا آوردی لنگی اسکول!
۱
شعور و شخصیت دو حلقه مفقوده ششتقلالیا
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۵
یکیش همین احسان که اوایل ادای مودب ها را درمیارد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر