فهرست
طارمی و بازگشت به روزهای طلایی: 17 ماه بعد
طارمی و بازگشت به روزهای طلایی: 17 ماه بعد

طارمی و بازگشت به روزهای طلایی: 17 ماه بعد

آی اسپورت - 4 روز بعد از نمایش ضعیف در دربی تهران، مهدی طارمی امروز سرنوشت پرسپولیس مقابل سپاهان را عوض کرد. طارمی نیمه اول موقعیت‌های زیادی از دست داد اما هر دو گل پرسپولیس، روی پنالتی‌های او بدست آمد و با یک همکاری به یاد ماندنی، گل اول تیمش را هم زد. نمایشی که مدت‌ها، هواداران پرسپولیس منتظرش بودند.

تنها باری که طارمی در یک بازی دو پنالتی برای گرفت، فصل پیش و بازی هفته ششم با سایپا بود. بازی که حدود 17 ماه قبل برگزار شد اما پرسپولیس با وجود گرفتن دو پنالتی، بخاطر پنالتی خراب کردن طارمی شکست خورد. این بار اما، هر دو بار رامین رضاییان پشت توپ رفت و یک بار با پاس و یک بار با ضربه مستقیم، دو گل تیمش را زد.

طارمی حالا با 11 گل زده، فقط یک گل با همین مقطع در فصل گذشته فاصله دارد و دو گل، از ساسان انصاری صدرنشین جدول گلزنان عقب‌تر است. بهترین گلزن پرسپولیس در بازی بزرگ فصل مقابل استقلال، نمایش ضعیفی داشت اما در روز سخت جبران مافات، به کمک تیمش آمد تا پرسپولیسی‌ها با خیال راحت به استقبال لیگ قهرمانان آسیا بروند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-16 19:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
دایوینگ
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
باز با الطاف بیکران داوری پرسپولیس برنده شد. بی جهت نیست که هرجایی صحبت میشه میگن امسال میخوان پرسپولیس رو قهرمان کنن. پنالتی اول که کاملا خطا بود طارمی داخل محوطه بود دومی هم که یکی از خنده دار ترین پنالتی هایی بود که بدون هیچگونه برخوردی پنالتی گرفت. اکبریان داوری هست که یه هفته درمیون بازی های پرسپولیس رو برا این تیم درمیاره.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر