فهرست
امتیاز گسترش فولاد به ماشین‌سازی واگذار شد
امتیاز گسترش فولاد به ماشین‌سازی واگذار شد

امتیاز گسترش فولاد به ماشین‌سازی واگذار شد

آی‌اسپورت- مالک گسترش فولاد تصمیم گرفت امتیاز این تیم آبی‌پوش تبریزی به نام قدیمی فوتبال آذربایجان، ماشین‌سازی منتقل شود. در پی جلسه امروز رسول خطیبی و جمعی از پیشکسوتان فوتبال تبریز با محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد، زنوزی امتیاز حضور گسترش فولاد در لیگ برتر را به ماشین‌سازی واگذار کرد؛ نامی که یادآور روزهای قدیمی و پُر افتخار فوتبال تبریز است و البته در دو فصل گذشته حضوری نه چندان موفق در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ یک داشته است.

رسول خطیبی که پیش از این به عنوان مالک باشگاه ماشین سازی معرفی شده بود، در این‌باره به خبرنگار ما گفت: «همان‌طور که آقای زنوزی هواداران تراکتورسازی را با حضورش در این باشگاه خوشحال کرد، حالا تصمیم گرفت طرفداران ماشین سازی را هم خوشحال کند، این لطف را انجام داد و امتیاز گسترش فولاد را به ماشین‌سازی منتقل کرد.»

او درباره کادر فنی و بازیکنان ماشین‌سازی گفت: «در این زمینه آقای زنوزی تصمیم خواهد گرفت.»

 

ورزش سه

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-07-20 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
عبد الرحمن عموری
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
6 امتیاز مفت هم که تراکتور داره این فصل

زنوزی همکه استقلالیه 6امتیاز هم ماشین سازی به کیسه میده

ان شا الله که سقوط کنه دسته دوم
۴
sirvan.f
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۶
پس از اظهار تمایل مالک باشگاه گسترش فولاد برای قبول مالکیت ماشین سازی، عصر امروز و طی جلسه این اتفاق افتاد و زنوزی مسئولیت تیم دوم خود را در تبریز برعهده گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، به دنبال مشکلات مالکیتی باشگاه ماشین سازی که همراه با تعطیلی تمرینات و تصمیم به فسخ قرارداد دسته جمعی از سوی بازیکنان بود، هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و در راس آن جواد ششگلانی، رییس این هیات از روز گذشته به صورت رسمی تلاش خود را برای نجات قدیمی ترین باشگاه فوتبال شمالغرب آغاز کردند که نتیجه این تلاش واگذاری امتیاز باشگاه ماشین سازی به رضا زنوزی بود.

رضا زنوری، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک، صبح امروز درخواست کتبی خود مبنی بر خرید سهام باشگاه ماشین سازی را تقدیم هیات فوتبال استان کرد و پس از بررسی چند ساعته این موضوع سرانجام با آن موافقت شد.

به این ترتیب رضا زنوزی به عنوان مالک رسمی باشگاه ماشین سازی تبریز منصوب شد.
((هنوز اصل مشکل برطرف نشده!))
۲
سولدوز
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۷
وای وای بازم سوزش برا بعضی هاا.به هر صورتی شده نزاشتیم سهیمه خارج بشه.ایشالا این دو تیمم ادغام میشن یه تیم قدرتمند دیگه تشکیل میدیم.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر