فهرست
مهاجم جدید پرسپولیس؛ رقیب کی‌روش در آسمان
مهاجم جدید پرسپولیس؛ رقیب کی‌روش در آسمان

مهاجم جدید پرسپولیس؛ رقیب کی‌روش در آسمان

آی اسپورت – پرسپولیس برای خرید مهاجم، دور دنیا را گشت. در این مدت نام‌های زیادی مطرح شد؛ ایگور سرگیف مهاجم تیم ملی ازبکستان، نرمین هاسکیچ بوسنیایی، فرانکو دی سانتوی آرژانتینی، بکیم بالاژ، نیکولاس رنیرو 24 ساله، ویلیام جبور و مادیبو مایگا چند اسمی است که در این مدت جزو گزینه‌های پرسپولیس قرار گرفته بود. ولی در نهایت کالدرون تصمیمش را گرفت و یک مهاجم برزیلی را برای حضور در پرسپولیس به ایران کشاند و جونیور براندائو دیروز رسما با پرسپولیس قرارداد بست. این بازیکن در این فصل عضو تیم گویاس در سری آ برزیل بود و به صورت قرضی به پرسپولیس آمد.

بازیکنی که فوتبالش را در سری B برزیل و باشگاه یوونتوس شروع کرده بود. جونیور در دومین مسابقه‌ رسمی‌اش، 2 گل زد و در همان فصل یک هت‌تریک هم در کارنامه‌اش ثبت کرده بود. یپیرانگا، اسپورته، فروویاریا، نوووهامبورگو و پریماورا تیم‌های بعدی او بودند که در مجموع فقط یک گل زد.

دو فصل قبل براندائو در بهترین فصل فوتبالی‌اش، 5گل از 9 گل‌اش را با ضربه سر زده بود که توانایی ویژه او روی توپ‌های هوایی را نشان می‌دهد. همچنین در ویدیوی گل‌های جونیور مشاهده شده که به خوبی چارچوب شناس است و از دو سمت محوطه جریمه گل‌های تماشایی زده است.

براندائو در 18 مسابقه‌ای که در فصل 19-2018 پیراهن اتلتیکو‌گویانینزه را در سری B برزیل پوشید، 3 پاس‌گل داد و 9 گل هم زد. بهترین بازه گلزنی او از هفته ششم تا دهمِ همان فصل بود که 2 پاس گل داد و 6 گل زده بود. این مهاجمِ راست پا فصل قبل را در سری A برزیل و لیگ بلغارستان گذراند که در 21 بازی، فقط 2 گل زد.

 

90tV 

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-08-20 14:59:00
نظر دهید

۱ نظر
خنده داره
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۱
یارو ۲سال پاش به خط دروازه هم نرسیده نه گل زده نه پاس گلی در کار بوده الان شده رقیب اقای گل لیگ این طرفداری نیست دوست عزیز خیانت به میلیونها هوادار که داره کلاه دلالی کسایی دیگه سرشون میره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر