فهرست
انصراف منچستر یونایتد از جذب سانچو؟
انصراف منچستر یونایتد از جذب سانچو؟

انصراف منچستر یونایتد از جذب سانچو؟

آی اسپورت – درحالیکه در روزهای اخیر گفته می شد منچستریونایتد همچنان برای جذب جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند در تلاش بوده و امیدوار است او را راهی اولدترافورد کند اما روزنامه دیلی استار مدعی شد شیاطین سرخ در نهایت از جذب سانچو ناامید شده و ممکن است به زودی از این تلاش منصرف شوند.

دیلی استار می‌گوید مدیران مونایتد از پاسخ‌های منفی دورتموند عصبانی هستند و می‌گویند در این شرایط نه تنها قادر به جذب سانچو نخواهند بود بلکه فرصت بررسی گزینه‌های جایگزین را هم از دست خواهند داد. استار می‌گوید یونایتدی‌ها مدعی هستند با رفتاری که دورتموند در پیش گرفته نمی‌شود با این باشگاه آلمانی معامله کرد.

یونایتد امسال تابستان جیدون سانچو را اولویت اول خود می‌دانست و مطمئن بود می‌تواند آن را به اولدترافورد منتقل کند. سانچو در گذشته با اوله گنار سولسشر صحبتهایی انجام داده بود و گفته می‌شود سانچو و یونایتد حتی درباره قراردادشان به توافق اصولی دست پیدا کرده بودند.

اما باشگاه دورتموند اصرار داشت تنها در صورتی سانچو را واگذار خواهد کرد که 120 میلیون یورو از طرف یونایتد دریافت کند اما دیلی استار می‌گوید یونایتد حاضر است 100 میلیون یورو بابت او بپردازد.

     
آی اسپورت
2020-09-12 13:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر