فهرست
اشتباه آقای معاون
اشتباه آقای معاون

اشتباه آقای معاون

آی اسپورت – مقصر اصلی جدایی احتمالی تیام از استقلال چه کسی است؟ جواب دادن به این سئوال کار چندان سختی نیست چون به نظر می رسد پندار توفیقی معاون باشگاه استقلال مسئول اصلی این قضیه باشد. مردی که نحوه قرارداد بستن او با مهاجم سنگالی باعث شده تا تیام بتواند با پرداخت 200 هزار دلار، از استقلال جدا شود. این نکته ای است که در گزارش ماه گذشته بخش ورزشی سایت تابناک هم به آن اشاره و از آن به عنوان سوتی توفیقی نام برده شده است. ماجرا به صحبتهای معاون باشگاه استقلال با یک برنامه تلویزیونی برمی گردد. جایی که توفیقی درباره تیام گفته:" وقتی قرار بود تیام به ایران بیاید من از یک ساعت قبل در فرودگاه حضور داشتم و همانجا قرارداد را ساعت 3:30 صبح امضا کردیم و به این شکل او جذب شد. قرارداد تیام 1.5 فصل است اما نمی شد در آن مقطع با ایشان قراردادی قطعی برای یک سال امضا کنیم زیرا او پیشنهادات زیادی داشت."

به جز این موضوع موافقت بند ویژه در قرارداد تیام هم یکی دیگر از اشتباهات توفیقی است. توضیح یکماه قبل معاون استقلال درباره این موضوع را بخوانید:" ما بر مسائل مالی توافق کردیم و تنها نکته ای که وجود دارد، شرایط جدایی او از استقلال است. قرارداد 1.5 ساله است و مبلغ فیکس شده ... احساس می کنم با توجه به شرایط استقلال در ایران و آسیا و البته شخصیت خوب تیام، امیدواریم او را یک سال آینده داشته باشیم." از پندار توفیقی به عنوان شخصی که در حوزه اقتصادی فعال است، بستن چنین قراردادی بعید بوده چرا که به نظر می رسد او در آن مقطع اصلا به بحث مالی و پیشنهادهایی که به تیام خواهد رسید، فکر نکرده است.

۱۷ ۷  
آی اسپورت
2018-05-20 11:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
اشکان4
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
اینا کین دیگه خدایا
واقعا با یه آدم معمولی فرقی ندارن
یه بنگاه دار تخصصش بیشتره و اگه می آوردیم شاید بهتر از این آقا قرارداد میبست
ساسان
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
این همه خبر از تیام میزنید که چی، خودش تا حالا چیزی از رفتن نگفته میخواهید حاشیه درست کنید. اگر هم بره به سلامت ما التماس کسی رو نمی کنیم
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۵
اگه همین تیام مث خارجیای قبلی بد از آب در میومد توفیقی باید جواب پس میداد.


عقلانی ترین کار رو انجام داد اتفاقا .ایشالله که تیمم میمونه
ناشناس
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
چه ربطی داره وقتی یک راننده ی ساده ی کامیون ماشین شخصی یک نفر را می آورد و از او امضا میگیرد یعنی این فرد تمام کار ماشین رو انجام داده ؟
۲
کریم
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
ببینین توفیقی خیلی آدم مسوولیت پذیری نیست اما به نظر نمیاد تو این قضیه تقصیر داشته باشه. تیام بازیکن خیلی خوبیه و اگه اون بند تو قراردادش نبود امضا نمیکرد. در برخورد با بازیکنهایی مثل تیام این ما نیستیم که شرایط میگذاریم بلکه اونها برای ما شرایط رو تعیین میکنن. اگه توفیقی شرایط اون زمان تیام رو قبول نکرده بود پنجره نقل و انتقالات بسته شده بود و احتمالا یه بازیکن بی کیفیت جای تیام اومده بود استقلال اونوقت الان تا این مرحله تو آسیا نرسیده بودیم.
مهران
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
یجوری نوشتین سوتی یکی ندونه فکر میکنه اعضای تحریریه آی اسپورت سلطان نقل و انتقالات جهانن و استاد قرارداد بستن. خب نابغه تیام با اون رزومه و کیفیت خودش برای قرارداداش شرط تعیین میکنه. یکی ز شروطش هم برآورده نشه قرارداد نمیبینده. فک کردین تیام هم مثل منشا و قباخلو و .... بقیه بازیکنای در پیته که تو هر چی تو سرش بزنی صداشم در نیاد؟!!!
۹
Kian
يكشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
به نظر میرسه توفیقی بی تقصیر باشه،تو چنین مواقعی دست بالا با بازیکنی مثل تیام هست که گذشته اش تو اینتر و یوونتوس و پیشنهادهای دیگه اش رو به رخ میکشه و اون بند قرارداد رو تعیین میکنه،باشگاه باید تمام توانشو ب کار ببره تا تیام بمونه اگه مشکل مالی برخورد با اعلام یه شماره میتونه به راحتی پول موندن تیامو از ما هوادارا تامین کنه،هوادار هیچ بهانه ای رو برای رفتن تیام فبول نمیکنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر