فهرست
شما بنویسید؛ تیم ملی با ویلموتس تغییر کرده؟
شما بنویسید؛ تیم ملی با ویلموتس تغییر کرده؟

شما بنویسید؛ تیم ملی با ویلموتس تغییر کرده؟

آی اسپورت – تیم ملی ایران در دومین بازی‌اش با هدایت مارک ویلموتس در برابر کره جنوبی به تساوی رسید. نمایش تیم ملی در این بازی خارج از خانه خوب بود. اما الان چیزی که باید به آن توجه کرد این است که تیم ملی با ویلموتس نسبت به روزهایی که کارلوس کی‌روش سرمربی‌اش بود تغییر کرده است یا نه. و اگر تغییری صورت گرفته در کدام بخش‌هاست؟

نظر شما چیست؟ این بازی را پسندیدید را بازی‌های قبلی با کی‌روش را؟ برای ما کامنت بگذارید لطفا!

۸ ۲۰  
آی اسپورت
2019-06-11 18:05:00
نظر دهید

۲۰ نظر
اسمان
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۱۶
تیم ملی بهتراز زمان کیروش بازی میکنه.تیم ملی امروز عالی بود.
AshkanRed
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۰
پوز کیروش پرستان خورد . حتی اگر می باخت هم از دیدن بازی لذت بردیم
علیرضا
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۱
هنوز زوده
هنوز زوده
هنوز زوده
هنوز زوده
هنوز زوده
کامران
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۲
کی روش به درستی فهمیده بود که بازیکنان ایران گلزن حرفه ای نیستن و زیاد موقعیت خراب میکنن پس ترجیح داد دفاع را محکم کند امروز دیدیم تیم هجومی تر شده اما همچنان گل نزن و دفاع ضعیف شده
بارسایی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۴
خیلی خوب بود. به اندازه هشت سال حضور کیروش موقعیت داشتیم
نیما
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۱
په نه په ...
۶
فرشته چمنت
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۲
وقتی مربی عوص میشه همه ، همه ی تلاششون را می کنند تا دیده شوند !
با این حال این تیم استعداد پیشرفت بیشتر را دارد!
ساشا باتیستوتا
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۶
تسلیت به کیروش الهی ها. تعداد موقعیت هایی که امروز روی دروازه کره داشتیم. تو 8سال کیروش نداشتیم. اگر هم می باخت باز چیزی رو از دست نمیداد. ممنون سرمربی تیم ملی ایران. مارک ویلموتس.
پیمان
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۶
تیم ملی خیلی بهتر از زمان کیر روش بازی می کنه. زمستون رفت و رو سیاهی به کیسه کش ها موند...
Majid
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۴۴
به نظرم تهاجمی بازی کنی ببازی خیلی بهتره تا دفاعی بازی کنی و ببری
اون زمان تنها تاکتیک تیم ملی دفاع و ضد حمله بود والسلام
.
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۹
مغزت تاب داره.ببازیم؟!ولی خوب بازی کنیم؟!مگه بازی پلی استیشن هست
۶
نیما
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۰۲
کی روش روح بزدلی و ترس را به تیم ملی تزریق کرده بود. رفتار جنگجویانه بازیکن ها با حریفان و داور در زمان اون بخاطر همین مسئله بود. این مربی هست که آرامش و برعکس ترس رو القا می کنه. ظرفیت واقعی بازیکن های ما مانند جهانبخش، آزمون، طارمی، و.. هیچوقت مجال بروز نیافت. مورد دیگه ای که به نظرم مغفول مانده از بازی سال قبل مقابل پرتقال وقتی در لحظاتی تیم ما فشار می آورد و مربی پرتقال به دنبال تعویض بود، کی روش سراغ بازیکن پرتقال رفت و چند نکته تاکتیکی به او گفت ( تا حالا در فوتبال چنین چیزی هیچ کس ندیده بود) ضمن اینکه واقعا برای تیم ما فرق نمی کرد که تو اون بازی مساوی کنه یا شکست بخوره باید مهره هجومی می آورد و کمی تاکیک رو هجومی می کرد که این کار رو نکرد و نتیجه اش را دیدیم. در جام ملت های آسیا هم باز انقدر در مورد ژاپن مصاحبه کرد و تعریف کرد که دوباره اعصاب بازیکن ها رو تخریب کرد که تمرکز بازی را از دست دادند و به خاطر درگیری با داور و بازکن های حریف همه چی رو از دست دادند.
nima bagheri
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۳
یه نکته ای که میثاقی و سیانکی و مافیای رسانه ای و مفسدان وزارت ورزش و دیگر ابله ها نمی فهمن اینه که تیم ملی ویلموتس حتی اگه یه گام جلو تر از کی روش ور داره اینو مدیون هشت سال کار کی روش در تیم سازی و محیا کردن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و تغییر نسل بازیکنان و مهم تر از همه تاکتیک پذیر کردن اون هاست تا ویلموتس بتونه بدون رنج هایی که کی روش متحمل شد فقط ایده های تاکتیکی خودش رو ترزیق کنه. ویلموتس روی شانه های کی روش ایستاده و اینو ابله ها نمی فهمن مهم هم نیست کی روش الان تیم بزرگ کلمبیا است و جماعت بی مغز از این داره هر روزی میسوزه و میسوزه
علی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
میباختن هم مشکلی نبود چون بازی زیبایی بود. امیدوارم تیم ملی به دوران بازی های دفاعی و کسالت بار خودش برنگرده
HHEE
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۷
زوده هنوز درباره تیم حرف زدن ولی شخصا با ویلموتس و نوع شخصیتش خیلی راحتم. کیروش حالمون رو به هم زده بود با شکل گوسالگی ای که داشت و البته به طرفداراش هم تزریق کرده بود.
۷
amir
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۴۵
فکر نمی‌کردم به این زودی زهر کیروش از تن تیم ملی بیرون بره. ماموریت بعدی ویلموتس بیرون گذاشتن نخاله‌های زمان کیروشه؛ یعنی سردار آزمون، عزت‌اللهی، رامین رضاییان و میلاد محمدی. بازیکن‌هایی که جانشین‌های شایسته‌ای براشون از لیگ خودمون هست.
فرهاد
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۳
اره کودن های نفهم . مربی در عرض چند روز توانست سبک بازی را تغییر دهدواقعا 2 ریال از فوتبال نمی فهمید که حداقل چند ماه زمان لازم است تا دستپخت این سرمربی معلم شود حتی ترکیب را هم او نمی چیند.
۶
زرد جهانی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۵
کامنت هایی که برانکوپرست ها از سر سوزش درباره کیروش کبیر می نویسند کیروش دارد شاگردانش را برای شکست تیم مسی اماده می کند مسی از او تمجید می کند بعد این عقده ای ها صحبت از ضعف کیروش می کنند واقعا که احمق و بت پرستید کاسه لیس های برانکو
۸
.
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۶
آره بابا شدیم برزیل!هرچه تیم داره حتی گلی که زد از صدقه سر ناکتیکهای کیروش بوده و هست.این تیم ملی تا پنچ سال اینده مدیون کیروش هست.ویلموتس کیلویی چنده
۷
احسان تاجی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۴۳
آره خیلی تغییر کرده یه کم سوراخ تر شده خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر