فهرست
مارسیال به جای رونی؛ گلزنی در روز تولد
مارسیال به جای رونی؛ گلزنی در روز تولد

مارسیال به جای رونی؛ گلزنی در روز تولد

آی اسپورت - در حساس ترین مسابقه از هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، نبرد دو تیم منچستریونایتد و آرسنال در ورزشگاه اولدترافورد با تساوی 2-2 به پایان رسید.  آرسنال در این مسابقه با گل دقیقه 26 شکودران موستافی پیش افتاد اما تنها 4 دقیقه بعد آنتونی مارسیال، ستاره فرانسوی منچستریونایتد دروازه برند لنو را گشود تا کار به تساوی کشیده شود. به این ترتیب مارسیال که در روز تولد 23 سالگی خود در زمین قرار گرفته بود، موفق شد هفتمین گل فصلش را نیز به ثمر برساند.

به نقل از وبسایت رسمی لیگ برتر انگلیس، در تاریخ لیگ برتر، مارسیال دومین بازیکن منچستریونایتد است که توانسته در روز تولد خود در یک مسابقه لیگ برتری گلزنی کند. اولین بازیکن، وین رونی بود که از قضا در مقابل همین آرسنال موفق به گلزنی شد.

در دیدار منچستریونایتد و آرسنال در روز 24 اکتبر 2004، وین رونی در روز تولد 19 سالگی خود گل دوم یونایتد وارد دروازه ینس لمن کرد تا منچستر این دیدار جنجالی را (که به پیتزاگیت شهرت یافت) با نتیجه 2-0 ببرد و رکورد 49 بازی بدون شکست آرسنال و آرسن ونگر در لیگ برتر شکسته شود.

مارسیال اکنون با 7 گل در لیگ برتر، بهترین گلزن منچستریونایتد در لیگ برتر محسوب می‌شود. او که در سال 2015 از موناکو به منچستر آمده، بهترین فصل خود از نظر گلزنی را در همان سال اول (16-2015) و با 11 گل لیگ برتری پشت سر گذاشته و در دو فصل بعدی نتوانست تعداد گل های خود را دو رقمی کند. (4 گل در 17-2016 و 9 گل در 18-2017) مارسیال اکنون با ادامه این روند قادر خواهد بود بهترین فصل خود در اولدترافورد را در 4 سال اخیر به ثبت برساند.

نود

۱    
آی اسپورت
2018-12-06 19:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر