فهرست
مشکلات برای سوپرجام؛ داربست و تونل!
مشکلات برای سوپرجام؛ داربست و تونل!

مشکلات برای سوپرجام؛ داربست و تونل!

آی اسپورت - دیدار سوپرجام فوتبال ایران که بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال قرار است در تاریخ 29 تیرماه برگزار شود، به چند دلیل در برگزاری آن ابهام وجود دارد.  مشکلاتی که هم‌اکنون ورزشگاه آزادی جهت برگزاری دیدار سوپرجام با آن روبه‌روست، سرویس‌های بهداشتی در حال ترمیم و بازسازی است، بخش‌هایی از تونل ورزشگاه ایراداتی دارد که در دست تعمیر است.

در زمان برگزاری جام جهانی 2018، دو دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه آزادی برای تماشای خانواده‌ها پخش شد که بعد از حدود 20 روز از پایان کار تیم ملی در جام جهانی، داربست‌هایی که برای نمایشگر بازی‌های تیم ملی گذاشته بودند هنوز در ورزشگاه  وجود دارد که با  مساحت  1200 متر روبه‌روی جایگاه قرار دارند. حال سوالی که مطرح است، این است که چرا پیمانکاری که داربست‌ها را نصب کرده تا این لحظه در جهت برداشتن آنها کاری نکرده است. آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی کار خیلی سختی نیست، اما در خصوص بحث تونل‌ها و داربست‌ها مشکلات عدیده‌ای وجود دارد که باید ببینیم به چه صورت حل خواهد شد. 

نکته مهم در خصوص برگزاری دیدار سوپرجام فوتبال ایران این است که باید ببینیم در فاصله 4 روز تا تاریخ برگزاری دیدار سوپرجام این مشکلات و مسائل حل خواهد شد و ورزشگاه آزادی برای برگزاری نخستین دربی سال 97 آماده می‌شود یا نه؟ 

 

1
1

2
2

3
3

تسنیم

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-07-16 18:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
__
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۱
برای لغو سوپرجام دارن هربهونه ای میارن کم مونده بگن شهاب سنگ افتاده وسط استادیوم ازادی
آرش6
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
هیچ مشکلی وجود نداشت -بنا بر مصاحبه رییس مجموعه آزادی

اینا همش بهانه بود تا بازی رو عقب بندازند
۷
رضا
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
نه عزیزم دلیش نبودن توپ بوده. استقلال توپ نداشت که بازی کنه اونم جلوی تیمی که دوتا پنجره ترانسفر محروم بوده و 4 تا بازیکنش هم رفتن. مقام بی توپ ترین باشگاه دنیا رسید به استقلال.
۷
مارال
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۲
حداقل صداتون و ببرید و بگید به خاطر استقلال لغو شد اینطوری راحت تر کنار میام تا اینکه بگن به خاطر سرویس بهداشتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر