فهرست
شما به چه پشتوانه‌ای تضمین صعود می‌دهید؟
شما به چه پشتوانه‌ای تضمین صعود می‌دهید؟

شما به چه پشتوانه‌ای تضمین صعود می‌دهید؟

«بیرانوند دروازه‌بان بسیار خوبی بوده اما این روز‌ها آماده نیست. این تضمین را می‌دهم که اگر حسینی در جام جهانی درون دروازه قرار بگیرد، صعود می‌کنیم.» نه این را شفر نگفته است. حرفی از امیر قلعه نویی ، برانکو ، علی پروین یا حتی ابرام چرخی هم نیست. این جدیدترین خطابه ورزشی استاد حسن زمانی است. استاد بزرگواری که حالا به هر دلیلی دارد به پیشکسوتی در هیات مدیره استقلال بدل می شود.

دوستی که قطعا یک قهرمان ملی نبوده، در سطح اول یا دوم باشگاهی فوتبال ایران هم هیچ وقت بازی نکرده. حالا البته می گویند آقازاده شان دارند کلاس های مربیگری را یکی ، یکی و به سرعت طی می کنند و احتمالا به زودی شاهد هنرنمایی این آقازاده هم در تیم های فوتبال خواهیم بود . البته فعلا که این گمانه در حد شنیده هاست و نه می شود تائیدش کرد و تکذیب و من هم اجمالی از کنارش می گذرم و فقط دوست دارم درباره همین آخرین فرموده استاد بپرسم.

اینکه واقعا چرا هر کدام از ما تا فرصتی برای حرف زدن پیدا می کنیم ، حس می کنیم خدای همه چیزیم. دوست عزیز این همه موضوع در سیاست ، اقتصاد ، شهرستان پدری خودم که شما نماینده اش بوده اید ، آب و هوا ، ترامپ ، راه های درآمدزایی درباره استقلال ، کم شدن ساعت استفاده از طرح ترافیک و قیمت گوشت و مرغ و دلار هست که قطعا می توانید به طور تخصصی به خاطر سوابق درخشش حضور در مجلس از آنها بگویید و بی شک همه ما باید از این حسن نظر تان در تمام این موارد ممنون تان باشیم.

اما حالا دیگر بحث نظرات تخصصی فوتبال تان را به حدی رسانده اید که تیم ملی را ارنج می کنید و بعد قول صعود در جام جهانی هم می دهید؟ حتما بعد از اینکه سید حسین حسینی در جام جهانی درون دروازه نبود هم ، چهره حق به جانب می گیرید می گویید:«دیدید کی روش توصیه ام را گوش نکرد و حذف شد؟

استاد گرانقدر ، اینکه دیگر نتایج ضعیف استقلال منصوریان نیست و بگویید یکی از مسئولیت های هیات مدیره انتخاب سرمربی است! شما حتی نمی توانید و نباید به سرمربی تیم تان بگویید چرا مثلا 4 بازی پایانی منتهی به جام جهانی را سید حسین حسینی روی نیمکت نشست. چون این بحث کاملا فنی است و قطعا سرمربی است که باید برایش بهترین تصمیم را بگیرد. ولی خب شما عادت دارید بگویید و فکر می کنید به واسطه داشتن عنوان عضو هیات مدیره ، در هر مسئله فوتبالی می توانید نظر بدهید.

شما که واقعا نمی دانم به واسطه لمس کدام جسم گردی ، خود را در مقام تکنیسین برجسته فوتبال فرض کردید و اینچنین درباره مسئله ای کاملا تخصصی نظر دادید ، کاش برادرانه به فکر خود باشید و در زمان ادای واژه های تخصصی کمی درنگ کنید. قطعا باید سیاست استقلال دفاع از دروازه بانش باشد . بدون تردید با اتفاقات یک ماهه اخیر شانس سید حسین حسینی برای رفتن به جام جهانی کمتر از قبل شده است و خیلی از پیشکسوتان تیم باید به سید حسین روحیه بدهند و حمایتش کنند وباشگاه هم احتمالا باید رایزنی داشته باشد که او به تیم ملی و تمریناتش دعوت شود اما همه این ها دلیلی نیست تا شما به خود اجازه دهید بحث کارشناسی فنی داشته باشید.

این درست عین همان حرف های غیرمسئولانه آخرتان است که باشگاه را جریمه دلاری کرد و در نهایت مشخص نشد استقلال تاوان آن کار اشتباه حضرتعالی را از بیت المال و حق هوادارانش داده است یا خود دست در جیب مبارک کرده اید بهای اشتباه تان را پرداخته اید.
دوست عزیز این ادبیات هیچ کمکی به بازیکن ملی پوش تان نمی کند و کاش همه یاد بگیریم در حوزه اختیارات مان در جایگاه یک مقام مسئول حرف بزنیم. جالب است که شما هیچ در این مدت درباره مسائل و شرح وظایف اساسی هیات مدیره سخنی به میان نیاورده اید و تا دلتان بخواهد گفته های این دستی دارید!

۱۳ ۱۳  
آی اسپورت
2018-05-16 19:20:00
نظر دهید

۱۳ نظر
حمید
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
وقتی قلعه نوعی که از خودشونه میاد به سلطانیفر و تاج تبریک میگه دیگه خودت تا آخرش برو!
امروز قراب مصاحبه کرده گفته وزارت ورزش باید پول بازیکنهای خارجی کیسه را بده یعنی کیسه میره بازیکی یک میلیون دلاری میگیره و سلطانیفر باید پولشو بده!
این زمانی هم که کلا مستمع آزاده
لنگی سنگ پای قزوینه
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
لنگی خبر داری حقوق کادر فنی خارجیتون به جز برانکو ماهی چهل و دو هزار یورو میشه. برانگوی میلیاردی و کریم باقری ششصد میلیونی و ... بماند. اینا رو وزارت ورزش نمیده؟ پس صداتو ببر ساکت شو که بهتره.
ل مثل لنگ
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
خودتو خفه کردی فرهاد خان عشوندی. یه سوزش خاصی توی حرفاته که به نظر نمیرسه دلیلش فقط حرفای آقای زمانی باشه. البته این سوزش توی ژن همه لنگیا کم و بیش پیدا میشه.
___
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۰
فقط افشین پاکدست که چکیده تاریخ تونه
۷
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
آقا زادشون رو ببرند کنار آقا زاده شوفر با هم یه لقمه نونی بزنند
مارال
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
بیرانوند تجربه خوبی داره و مطمئنم تو جام جهانی میتونه بدرخشه ، اما حسینی با اینکه دروازه بان بدی نیس اما اونقد بچه و بی تجربه است که نمیتونه احساساتش و کنترل کنه و بی تجربه تر از اونی که تو جام جهانی بتونه وایسه تو دروازه !
۹
Malavani
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۴
Den ena är smutsigare än den andra,smusten håller på att ta över
۳
محمد
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
زمانی یه لحظه قاطی کرد - نه اینکه کیروش خیلی با استقلال خوبه -این فکر کرد کیروش مربی استقلاله

خواست به مربی تیمش دستور بده
۴
!!!
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
مگه مصاحبه قبل از دربی ایشون رو یادتون رفته؟ قطعا پشتوانه محکمی داره ؛ محکم مثل وزارت ورزش که علنا دستور میدن پول خارجی هاشون باید تامین بشه. خبر ایسکانیوز قبل از دربی رو جدی نگرفتین
پیوس گل هاش تموم شده کیسه کش حموم شده
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
حمید لنگی دیگه رهبری فرد از خودتونه رسما روش نتیجه گرفتنتون رو اعلان کرد داور می خردبین بازیکن می خردیین تبم حریف رو می خریدیین دیگه ابنقدر این کار رو کردین براتون عادی شده تو تا حالا لنگ تمییز دیدی ندیدی همش کثیف و چرک
۶
بانشاد لایی وند
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
آره قبول دارم اینکه گفته حضور حسینی تو دروازه تضمین صعود تیم ملی هست حرف درستی نیست اما واقعا مسخره تر از هر چیزی اینه که بانشاد بیرانوند تو جام جهانی گلر یک تیم ملی باشه!!! واقعا چرا باید دروازبانی به ضعیفی بانشاد بیرانوند که از هر 2 تا توپ یکی میره تو گلش اصلا به تیم ملی دعوت بشه؟؟؟؟ کیروش اگه موفقیت تیم ملی واسش مهمه باید رحمتی رو به عنوان گلر شماره یک به تیم ملی دعوت کنه دروازبان دوم و سوم هم به ترتیب حسینی و مظاهری باشن. با بانشاد بیرانوند و جوجه کلاغ عابدزاده تو دروازه فقط سوژه خنده پرتغال و اسپانیا میشیم
۷
ع ع ب
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
به پشتوانه عقل کم و زبون دراز !!! زمانیه دیگه ، پشتوانه نمی خواد حرفاش ...عقل درست حسابی که نداشته باشی با حرفات میشی سوژه خنده بقیه !
۸
محسن
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۷
یکی مثل حسن روشن،سوزنش روی تخریب و انتقاد گیر کرده.به پای کهولت سن میگذاریم(ماشالله شش صد ساله به پای پیری باید گذاشت) اما زمانی را کجای دلمان بگذاریم؟ در کل دوران حضورش،یک موضع سالم و قاطع داشته و ان هم رفتن منصوریان است!! هم موقعی که منصوریان بود میگفت و هم حالا که مدتها از رفتنش گذشته.بقیه حرفاش،صفر تا صد،مثل اره و سوهان،به روح و روان است.یه جوری حرف میزنه انگار ترکیب تیم را ایشان مشخص میکند،احتمالا به شکل نامحسوس!!!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر