فهرست
شایعه روز: محرومیت طارمی کم نمی‌شود
شایعه روز: محرومیت طارمی کم نمی‌شود

شایعه روز: محرومیت طارمی کم نمی‌شود

آی اسپورت – سایت خبرآنلاین خبر خوبی برای مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس ندارد.به نوشته این سایت، در شرایطی که پرسپولیس به cas اعتراض کرده تا بتواند رای محرومیت این بازیکن را کم کند ولی منابع خبری در سازمان لیگ می گویند طارمی و پرسپولیس شانسی برای بردن این پرونده ندارند.جالب اینجاست که مسئولان باشگاه ریزه اسپور هم به رای صادره اعتراض دارند چراکه معتقدند هستند کریمه 798.500 یورویی کم است و طارمی به مراتب ضرر سنگین تری به آنها وارد کرده است!

۸۲ ۴  
آی اسپورت
2017-10-13 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
کاری به اینکه چه اتفاقی در مورد طارمی میفته ندارم ولی یه عده بی شرف بی وجدان در آستانه بازی با الهلال، قصد تخریب پرسپولیس و ترویج ناامیدی بین هواداران پرسپولیس را دارند. ولی هواداران پرسپولیس هوشیارتر هستند و امیدوارتر خواهند شد. انشاأالله برد قاطعانه الهلال و صعود به فینال آسیا. ناامیدی در پرسپولیس معنا نداره و ما کاملاً امیدواریم و در بازی با استقلال خوزستان هم نشون دادیم بدون طارمی هم میتونیم ببریم.
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
پرسپولیس رو من قبلا تخریب کردم.چکار به بقیه داری.منتظرم باشید تو بازی برگشت
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
به نظر من علاوه بر چهار ماه فیفا باید یه سال هم سازمان لیگ محرومش کنه تا خودش باشه دیکه یه باشگاه بزرگ رو با خودخواهی به دردسر نگذاره=== حالا یه عده میاند فحش میدن میگن ای استقلالیه چون نمیفهمند طارمی چه بلایی سر پرسپولیس آورده
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
نمی گم استقلالی هستی چون چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است.
فقط می گم، خودتی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر