فهرست
اولین واکنش حاج‌صفی: قضاوت‌های ناعادلانه
اولین واکنش حاج‌صفی: قضاوت‌های ناعادلانه

اولین واکنش حاج‌صفی: قضاوت‌های ناعادلانه

آی‌اسپورت- بعد از هجمه‌هایی که از طرف بخشی از وزارت ورزش به احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی وارد شده بود دو بازیکن ملی‌پوش لژیونر در یونان ترجیح به سکوت داده بودند و خوشبختانه این سکوت درست توانست کمی التهاب فضا را کاهش دهد. حالا بعد از گذشت چند روز حاج‌صفی برای اولین بار نسبت به تصمیم او و مسعود برای اجرای تعهد به باشگاه‌شان و حضور برابر نماینده اسرائیل واکنش نشان داده و در اینستاگرام‌اش به این موضوع پرداخته. حاج‌صفی و شجاعی که در این ماجرا حمایت غالب جامعه و البته حمایت نسبی وزیر ورزش را پشت سر خود می‌بینند حالا رفته رفته درباره آن اتفاق با مردم صحبت می‌کنند.

احسان در بخشی از پیام صفحه شخصی‌اش جمله‌ای از امام علی را نوشت. با این مضمون که: "اگر بین خود و دشمنت پیمانی بستی و یا پیمان و پناه دادن را به او دادی، جامه وفا را بر عهد خویش بپوشان و تعهدات خود را محترم بشمار و برای حفظ آن‌ها سینه خود را سیر قرار بده."

هنوز وضعیت احسان و مسعود به طور قطعی روشن نیست اما داورزنی معاون وزارت ورزش مصاحبه‌ای درباره محرومیت آن‌ها داشت و البته با سرریز شدن آن حرف‌ها به سمت رسانه‌های مطرح بین‌المللی، ایران تحت فشار فیفا قرار گرفت.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-08-15 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس کبیر
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
احسان عزیز سرتو بالا بگیر و بدون همه ایران بخاطر احترام به قراردادت پشت سرتن و حرف عده ایی که از خود پیامبر بیشتر دایه دین رو دارن برات بی اهمیت باشه
خوب شد شماها اهمیت احترام به جوامع بین المللی رو با کارتون شروع کردین
soltan
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۹
داداش کارت رو درست انجام دادی ! نگران نباش ! ملت و خدا با توست
۶
رضا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۵
والا ما تا حالا فكر می كردیم بازی نكردن با اسرائیل اختیاریه. خب می گفتن زوریه نباید كسی بازی كنه.اصلا ببرید اعدامشون كنید. فوتبالم تعلیق كنید. كلا تصمیمات خوب بگیرد. روز به روزم پیشرفت و شادی هدیه بدید به مردم.
۸
افشین سپاهانی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
احسان جان یه ملت مظلوم به نام ایران پشت سرت اند ، ملتی که هیچ کس به فکرش نیست و سرانش هم به فکر یه مشت ملت دیگه اند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر