فهرست
گزارش تصویری: بازگشت کمال
گزارش تصویری: بازگشت کمال

گزارش تصویری: بازگشت کمال

آی‌اسپورت- کمال کامیابی‌نیا که بازیکن حاشیه‌ساز یکی دو روز اخیر پرسپولیس بود بعد از صحبت‌های جدی با برانکو در تمرینات عصر امروز پرسپولیس حاضر شد تا موضوع قهر و جدایی او به پایان راه برسد. کامیابی‌نیا که گویا از شرایط حضورش در ترکیب و شرایط پرداختی مالی باشگاه گله‌هایی داشت با واکنش تند برانکو روبه رو شد. سرمربی پرسپولیس در حاشیه جلسه کوتاه امروز به هافبک شماره 11 قرمزها گفت: "من به تو اعتقاد زیادی دارم اما موضوع این است که این فصل برای رسیدن به ترکیب اصلی باید بجنگی. فصل گذشته شرایط بدی داشتیم و به دلیل کمبود بازیکن مجبور بودیم همیشه فقط از چند بازیکن ثابت استفاده کنیم. وقتی بازیکنی مصدوم می‌شد جانشینی نداشتیم اما حالا شرایط فرق کرده. تیمی که می‌خواهد قهرمان ایران و آسیا شود باید بازیکنان زیادی داشته باشد. پس باید این فصل برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم باید بجنگی تا به آن برسی." کامیابی‌نیا هم که جدیت برانکو را دید ترجیح داد در این روزهای حساس بیش از این به حاشیه‌ها دامن نزند و به اردو بازگردد.

1
1
2
2

۵۰ ۸  
آی اسپورت
2017-08-15 21:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
مرتیکه فهمید اینجا خونه خالی نیست و با تیم دره پیت دسته سومی پایتخت یا نفت فرق داره!
راشفورد
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
التماس جواب داد
۸
موراتا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
پیامت بدون کلمه ی اولش کاملا درسته
عموری
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۱۶
بیچاره اقلیت شش تایی :))))
علی
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰

اومد ناز کنه
برانکو جوابشو سریع داد..
موراتا
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
ببخشید من در جواب کامنت گذار اول اشتباه کردم و کامنتم کامل ارسال نشد معذرت میخوام دوستان مسئول سایت لطف کنن اون پیام رو حذف کنن
۴
وحید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۳۲
هر بازیکنی... تاکید میکنم "هر بازیکنی" به حرف برانکو گوش نده و بخواد در مسیر قهرمانی تیم در آسیا اختلال ایجاد کنه و برای پرسپولیس بزرگ حاشیه ایجاد کنه.. با خشم و آتش بی سابقه هواداران روی سکوها مواجه میشه.. این دو سه سال ثابت کردیم اینو هر بازیکنی ..فرقی نداره آقای گل محبوب باشه یا هافبک رایت هنرمند و خوش استیل... اینجا فقط برانکو صحبت میکنه..
وحید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
هافبک *راست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر